muhabbet kuşum çok kötü

UchihaItachi

Yeni Üye
Arkadaşlar lütfen yardım edin muhabbet kuşum 3 gündür ishal bugün iyice kötüleşti bu öğlen kafasını istemsizce 7 saniyede bir yukarı aşşağı kaldırmaya başladı gagasınıda kapatıp açıyor ve bunu istemsiz yaptığı belli çünkü uyuyamıyor bunu yaptığı için sanki atıyor kafası şimdiye kadar suluğuna sinidirm yolu güçlendirici vitamin kattım yemine pirinç lapası ve papates haşlaması karıştırdım suluğuna pirinç lapası suyu koydum ama bir işe yaramadı şimdide suluğuna 3 damla limon suyu kattım yardım edin lütfen çözümü nedir

Kuşu sıcak tutun, yormayın ekmek kırığıda ishalin önlenmesine yardım eder, ishal ilacı kattığınız suyu içtiğine emin olun gerekirse biraz siz içirin, yem yemiyorsa da siz yedirin güçten düşmesin iyice umarım iyileşir

Ekmek zararlı diye biliyorum ama bizimdr ishalimiz geçmedi veteriner antibiyotik verdi 3 gün kullandık sonra probiyotik takviyesi ile düzeltdi

Arkadaşlar yardım ettiğiniz için sağolun bu sabah vefat etti bugün eğer canlı olsaydı videosunu çecikektim sağolun cevap verdiğiniz için

Ayrıca kuşlara ekmek verilmez. Ekmek ve su kuşların karnını şişirir ve şişerek ölürler. Huzur içinde yatsın, kötü olmuş.

Buyuk ihtimal kurumadaydı kuş ömürleri 3gün oluyor maksimum gövdesine baksaydınız keske basın sağolsun

3-4gün sürüyor son gün tünek te durmaz agzını acıp kapatır yem yer cok cok az sonra sabahı ölür maalesef

Geri