Muhabbet kuşum çok halsiz

Ecrin Karadağ

Onursal Üye
Merhabalar, normalde kur canavarı ve çok oyuncu bir muhabbet kuşum var, uzun süredir sürekli ötüyor ama oyun oynamıyor ve hayattan soğumuş gibi.
(Küsmüş olabilir ama hasta olduğunu pek düşünmüyorum)
@Recai SULAMİS

strese gircek faktörler varmı?
Kuyruğu aşağı doğrumu yoksa normalmi ?

Strestedir büyük ihtimal çok büyük bir problem değil zaten siz bilgilisinizdir bu konularda ama stresini azaltmanın rolü strese mal olan şeyi kaldırmak onla vakit geçirmek eğer yemi degistiyse eski yemini vermek sevdiği yemekleri vermek stresini azaltır

Bu aralar benim kuşumda öyle ben havalara bağladım inş hepsi her daim mutlu olurlar .

Strestedir büyük ihtimal çok büyük bir problem değil zaten siz bilgilisinizdir bu konularda ama stresini azaltmanın rolü strese mal olan şeyi kaldırmak onla vakit geçirmek eğer yemi degistiyse eski yemini vermek sevdiği yemekleri vermek stresini azaltır
Zaten vakit geçirirken çok halsiz, sabah kabarıp ötüyor saat gibi ama ilgilenince tüyleri üstüne yapışıyor zayıf oluyor korkmuş gibi.

Benimki de bu aralar eskisi gibi hareketli değil yani belki bu dönemlerde böyledir çünkü havaların sıcaklığı çok ani siçramalar oluyor belki bundan etkilenmişlerdir ben bu aralar eskisinden daha fazla uyumaya bırakıyorum.Korkacak bişey olduğunu düşünmüyorum.

Merhabalar bu gün muhabbet kuşum tekrardan eskisi gibi oldu 🤣 büyük ihtimalle küsmüştü şuanda çok mutlu.
Herkes (insan, hayvan, bitki vb.) mutlu olur İnşallah :)

Geri