muhabbet kuşum çamaşır sulu suya düştü

SalçalıMuz

Yeni Üye
Arkadaşlar 2 yaşındaki kuşum çamasırlı suya düştü bu sıcak günlerde uçması için çıkarmak istedim salonda vilada kovası ve içimde çamaşır sulu su vardı çok yoruldu en son oraya düştü. Direk içinden aldım yüzüne ve ağzına çok bulaşmadı sadece alt kısmı ve gagasının o tarafa doğru çamaşır sulu su oldu direk olarak ılık suda yıkadım ve havluya sarıp kuruttum şuansa gayet iyi fakat sürekli hapşuruyor yıkarken su gittiğini düşünüyorum . Bu arada çamaşır sulu vilada kovası 1 gün boyunca ordaydı yani çamaşır suyu bir nebzede olsa özelliğini kaybetmiştir diye düşünüyorum . Sularına 2-3 damla limon damlattım ve şuan normal sıcaklıktaki bi odada duruyolar bişey olur mu sizce lütfen yardım edin

riskli bir durum çamaşır suyunu içtiyse zehirlenme ihtimali var.Kuşu gözlemlemeye devam edin

riskli bir durum çamaşır suyunu içtiyse zehirlenme ihtimali var.Kuşu gözlemlemeye devam edin
Şuanda bi sıkıntı gözükmüyo direk düştüğü gibi aldım bir de aklıma şey takıldı o çamaşır suyu 1 günden fazladır ordaydı yani çamaşır suyunun özelliklerinin gitmiş olabilir mi suyla karışık ve ağzı açık bi şekildr uzun zaman bekledi inşAllah düşündüğüm gibi olur yem yediğini fln gördüm gayet iştahlı bi şekilde

Şuanda bi sıkıntı gözükmüyo direk düştüğü gibi aldım bir de aklıma şey takıldı o çamaşır suyu 1 günden fazladır ordaydı yani çamaşır suyunun özelliklerinin gitmiş olabilir mi suyla karışık ve ağzı açık bi şekildr uzun zaman bekledi inşAllah düşündüğüm gibi olur yem yediğini fln gördüm gayet iştahlı bi şekilde

etkisini kaybedip kaybetmedigi hakkında bir fikrim yok malesef.Umarım sağlıklı şekilde devam eder kuşunuz

Bir şey olmaz umarım. Çamaşır suyu değil de ona yaşadığı korku yetmiştir :) . Çamaşır suyu etkisini uzun süre kaybetmez ama hava ile temasında yoğunluğu azalır. Zaten hemen aldım diyorsunuz pek bişi yutamamıştır bile. İçiniz rahat olsun. Gözlemde tutun yem ve suyunu içtiğinden emin olun

Geri