Muhabbet kuşu yemliğinden yememesi

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Dya
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dya

Yeni Üye
Merhabalar tüy dökümünde 4. 5 5 aylık oldu ğunu düşündüğüm kuşum ishal oldu, bu sorunu hafiflettik, enerjik. İshali geçsin diye dal darı yedirdim. Sonrasında yemliğinden yem yemiyor. Elimden verince yiyor. Yemliğe nasıl alıştırabilirim, yedirmesem açlıktan sıkıntı olmaz mı

Merhabalar tüy dökümünde 4. 5 5 aylık oldu ğunu düşündüğüm kuşum ishal oldu, bu sorunu hafiflettik, enerjik. İshali geçsin diye dal darı yedirdim. Sonrasında yemliğinden yem yemiyor. Elimden verince yiyor. Yemliğe nasıl alıştırabilirim, yedirmesem açlıktan sıkıntı olmaz mı
Olmaz... Kafeste bırakın mecburen yiyecek... Hayvanlar bazi insanlar kadar aptal olup ölüme kadar giden açlığa kendilerini maruz bırakmazlar...

CPH1909 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok teşekkür ederim, ama çok halsiz düştü, aç olduğunu sinirli bir şekilde öterej ifade ediyor zaten. Tüy dökümü birde hafif ishal eklenince aç kalırsa zarar olur mu diye merak ediyorum.

Çok teşekkür ederim, ama çok halsiz düştü, aç olduğunu sinirli bir şekilde öterej ifade ediyor zaten. Tüy dökümü birde hafif ishal eklenince aç kalırsa zarar olur mu diye merak ediyorum.
bekleyin 12 saat daha yemsse verirsiniz

İlginiz için teşekkür ederim, ilk kuşum. Bizimki açlığa dayanamadı. Yem yiyor inatlaşmayı ben kazandım ✌️

Geri