Muhabbet kuşu yemi savuruyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan flamtr34
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Suyu alın önlerinden 3 saat sonra hazırlayıp verin.

Hasta kuşun ağzında ekşi bir koku var mı ? Birde dışkısı belirgin kötü kokuyor mu. ?

Tamam. Siz karbonatlı suya devam edin yarın akşam peçeteye yeni yaptığı dışkıyı paylaşın.

Nasıl bir ses hırıltı mı gıcırtı mı. ?
Bıd diye tuaf sesi çıkarıyor hırıltısı sesi yokta bıd gibi ses çıkarıyor yanılmıyorsam 1 saatde bi yapıyor 1 2 kere

yakalayabilirseniz ses kaydı alın. anlayamadım nasıl bir ses olduğunu.

O ses çarpmadan sonra başladıysa ondan olabilir. Kuşu sevmeye falan çalışmayın. Birka gün hiç korkmamalı. Stresli olmamalı.

O ses çarpmadan sonra başladıysa ondan olabilir. Kuşu sevmeye falan çalışmayın. Birka gün hiç korkmamalı. Stresli olmamalı.
İlk gün aldıktan 1 gun sonrada vardı o ishal sanki ama veteriner takip edin demişti bilemedim stresdense basında durmasam stresi geçermi acaba kanatları kuşu parlatan bi ilaç varmış stresi azaltılıyormuş ondan alıp versem düzelirmiki

İlk gün aldıktan 1 gun sonrada vardı o ishal sanki ama veteriner takip edin demişti bilemedim stresdense basında durmasam stresi geçermi acaba kanatları kuşu parlatan bi ilaç varmış stresi azaltılıyormuş ondan alıp versem düzelirmiki
Hocam kanatları parlatan bir ilaç yok. İsmi ne ilacın ? Siz probiyotik alın.

Mutavit kullanabilirsiniz ama probiyotik de olmalı mutlaka. Siz probiyotik de alın.

Geri