muhabbet kuşu tırnak kesimi

Salihkarabulut

Yeni Üye
Merhaba kuşumuz hep elimize kafamiza geliyordu ama tirnaklari çok acitiyordu bizde keselim dedik babam tuttu ben kestim ama bir tane tirnagini herhlade fazla kestim tirnakgindan 3 damla kan akti sonrada kurudu ama kuşum ayagini vucunun icine dogru cekiyor tek ayak üstünde bekliyor yanina gelince hemen saldirmaya calisiyor ne yapabilirim ve birşey olurmu

Bu süreçte iyi davranın ve krem sürün terramycin enfeksiyon kapmasın canı acıyordur o yüzden böyle davranması normal sürekli ilgilenin iyice ürkmesin sizden :)

Tahta tünek kullanın yoksa ve gagataşı. Kendileri törpüler

Fotografi bu

Ekli dosyalar

• 20181114_223912.jpg
    20181114_223912.jpg
    4.1 MB · Görüntüleme: 20
Bu süreçte iyi davranın ve krem sürün terramycin enfeksiyon kapmasın canı acıyordur o yüzden böyle davranması normal sürekli ilgilenin iyice ürkmesin sizden :)

Tahta tünek kullanın yoksa ve gagataşı. Kendileri törpüler

Hangi kremi sürmeliyiz bize alişik degil alistiramadim ve en kisa zamanda alacagim gagataşi aldiysim ama tahtayi almamistim bir dahada kesmem

Normalde kan akışı olan yer rahatlıkla görülebiliyor ancak kuşunuzun ayakları ve tırnakları pembe renkli olmak yerine siyah renk olduğu için bir sonrakine daha dikkatli olmanız lazım ucundan az miktarda alın ne olur ne olmaz diye de kan mumu bulundurmaya çalışın.

Geri