Muhabbet kuşu tüy sorunu

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan EmrekAya
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

EmrekAya

Yeni Üye
Öncelikle herkese iyi günler diliyor ve soruma başlıyorum.Şu anda sorununu yazdığım kuş benim değil.Kuşun tüylerinde fotoğraflarda da göründüğü gibi sıkıntı var
I8U8X4.jpg
m8ZnbG.jpg
mjJ8Hp.jpg

Öncelikle herkese iyi günler diliyor ve soruma başlıyorum.Şu anda sorununu yazdığım kuş benim değil.Kuşun tüylerinde fotoğraflarda da göründüğü gibi sıkıntı var
I8U8X4.jpg
m8ZnbG.jpg
mjJ8Hp.jpg
Daha önce bu sorunu yaşayan varsa bana yardımcı olabilir mi kuş 4 aylık yaklaşık 1 haftadır Avisol plus kullanıyorum.Uçarken biraz zor uçuyor.

İyi bir b vitamini veya biotin içerikli bir ürünün kullanın ekstradan yulaf da verebilirsin iyi gelir

Bit, akar ve parazitler kuşların tüylerinde güve yemiş görünümü oluşturabilir. Bit, parazit ve akar sorunu olup olmadığından emin olunuz.

Avisol kapsamlı ve içeriği onaylanan bir ürün değil, röhnfried BT amin Forte B, versele laga muta vit gibi içeriği onaylanmış ve kapsamlı ürünleri tercih ediniz.
Teşekkürler kuş çok asabi ve çok cirmiyor çokta sert ısırıyor elimin 5 yerini birden kanattı.Nasil bakabilirim?

Çok teşekkür ederim avisol plus kullanıyorum ama yeterli olur mu sizce
Tüy dönemlerinde multivitamin tek başına yeterli olmaz ekstradan bir b vitamini alıp kullanmanız daha iyi olur. Ayrıca banyoluk da veriniz içersine bir kaç damla elma sirkesi de damlatabilirsin iyi gelir.

Geri