Muhabbet Kuşu Tüy Mü Değiştiriyor ?

Muhabbet123321

Yeni Üye
37122

37123

Kafasında tüy dökerken çıkardıkları şey yok kafası böyle değildi şimdi böyle olmuş. Daha yavru şuan da uyuyor. Neden böyle ? Yardım eder misiniz ? Şimdiden Teşekkürler...

Kafasını bir yere mi çarptı?
Dışkılar tuhaf duruyor. Normal değil sanki. Kuşun gün içindeki hareketlilik durumu nasıl? Ne zamandır sizinle?

Kafasını bir yere mi çarptı?
Dışkılar tuhaf duruyor. Normal değil sanki. Kuşun gün içindeki hareketlilik durumu nasıl? Ne zamandır sizinle?
Hayır biryere çarpmadı.Hareketliydi sabah kalktığımda diğer günlerde çok hareketliydi şimdi böyle oldu.Aspur vermiştim şimdi tekrar verdim.Neden böyle ?

Altını değiştirip temiz a4 kağıdı serip güncel dışkı fotoğrafı atar mısınız?
Gece başını bir yere sürtmüş olabilir diye düşünüyorum tabii gözlem yapın.

Her zaman böyle değil şimdi dışarıya çıkarırken falan hareket ederken normal yerde yürüdü kabarık değildi şimdi değiştiricem

37125

Şimdi dışkısı böyle yaparken birde acıkmış yem yedi şimdi yuvasına girdi.yemi dün vardı bugün kalmamıştı.Sanırım oyüzden acıkmış.Birde yapmazdan önce bol bol su içmişti su içişine göre dışkısı değişiyor diye biliyorum sonra yeni dışkıları da atarım çok teşşekürler...Bir sorun var mı ?

Ekli dosyalar

• IMG_20190501_141554.jpg
    IMG_20190501_141554.jpg
    308.7 KB · Görüntüleme: 6
Dışkı yine sulu. Yem yememiş su içmişse ondan da böyle olabilir. Şimdi yemini yediği için bey dışkılar bundan sonrakiler olacak. Onların durumu önemli.

Geri