Muhabbet kuşu suluğun etrafından ayrılmıyor ?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan zzzynppp
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Size yumurtaya alıştıracak bir yöntem söyleyim. Kaynamış yumurtaya çok az tuz ekleyin ve o tuzu yumurta yüzeyine dağıtın. Yine tohumlar ekin içine tuzun tadını alınca yemeye başlama ihtimalleri yüksek.

Çok az birşey katmanız fayda bile sağlar 👍 İlacı zehirden ayıran ince çizgi dozudur.

Ürünün adını yazın ki ne verdiğinizi bileyim

Ürünün adını yazın ki ne verdiğinizi bileyim
Aciktan aldım marka vs yada ürün adı yazmıyor.Normalde tavuklarda yumurta yapımında kullanılıyormuş.Aldığim kişi muhabbet kuşunun kemiklerine iyi gelir geliştir demişti.Yemlerini değiştirirken birer tutam serpiyorum.Kalsiyum karbonat tozu diye aldım.

O toz dibe çöker hiç faydası olmaz. Ayrıca açık bir ürünü çok tavsiye etmem. Kullanacaksanız eğer Suda eriyor mu ona bakın. Eriyorsa haftada bir yarım suluğa mercimek tanesi kadar katarak verin.

O toz dibe çöker hiç faydası olmaz. Ayrıca açık bir ürünü çok tavsiye etmem. Kullanacaksanız eğer Suda eriyor mu ona bakın. Eriyorsa haftada bir yarım suluğa mercimek tanesi kadar katarak verin.
Evet genelde hemen dibe çöküyor ama suda eritiliyor mu bir bilgim yok .Bu şekil beyaz toz şeklinde bir şey.
GSVKi2-.jpg

Az birşey suya atıp deneyin bakalım eriyecektir yüksek ihtimalle

Geri