Muhabbet kuşu nasıl alırım?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Zehraglm
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Zehraglm

Yeni Üye
Muhabbet kuşum bu gün öldü:( petshoplardan almak istemiyorum Erzurumda ikamet ediyorum. Erzurumda bulunan varsa muhabbet kuşu üretimhaneleri nerede var? İnternetten baktım bulamadım döğru dürüst. Pasinlerde var diyor ama çok uzak başka nerelerde var?

En az 1 ay tamamlanmıs Kuslari almayı Tercih edin bu ıslerden anlıyorum derseniz Küçük olması yararınıza olacaktır size alısması acısından daha kolay zaman olur ama Kucuk olup Vefatta edebılır Sans ısı bırazda Bazı hayvanlar hastalıklı olup saglıklı gıbı gorunup daha sonra vefat edebılıyor ıstanbul Balıkesır olsa size Yardım edebılırdım ama malesef uzagız..

Başınız sağ olsun :(

Facebook'a "Erzurum Muhabbet Kuşu Üretim" yazıp aratın. Çıkan gruplara durumunuzu izah edin, çoğu üretici şehir içi teslimat sağlıyor. Eğer bir sonuç alamazsanız, yine Facebook üzerinde bulunan üye sayısı çok olan muhabbet kuşu gruplarına, Erzurum içi muhabbet kuşu arıyorum yazın ve ikamet ettiğiniz yerin adresini altına ekleyin, Erzurum'da kuş üretimi yapan arkadaşlar size mutlaka yardımcı olacaklardır.

Başınız sağ olsun :(

Facebook'a "Erzurum Muhabbet Kuşu Üretim" yazıp aratın. Çıkan gruplara durumunuzu izah edin, çoğu üretici şehir içi teslimat sağlıyor. Eğer bir sonuç alamazsanız, yine Facebook üzerinde bulunan üye sayısı çok olan muhabbet kuşu gruplarına, Erzurum içi muhabbet kuşu arıyorum yazın ve ikamet ettiğiniz yerin adresini altına ekleyin, Erzurum'da kuş üretimi yapan arkadaşlar size mutlaka yardımcı olacaklardır.
Teşekkür ederim deneyeyim paylaştığıma bakabilir misiniz?

Geri