Muhabbet kuşu karın boşluğu

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan flamtr34
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

flamtr34

Meraklı Üye
Merhaba geçen doktora gitmiştim karın şişliği için karnında boşluk var dedi ilaç vermişti şişmesi azaldı gibiydi tekrar şişti bu sorunu nasıl çözerim ve vitamin degerleri yüksek diyodu

Merhaba geçen doktora gitmiştim karın şişliği için karnında boşluk var dedi ilaç vermişti şişmesi azaldı gibiydi tekrar şişti bu sorunu nasıl çözerim ve vitamin degerleri yüksek diyodu
Kuşunuzun beyaz peçete üzerine yaptığı yeni dışkı resmini paylaşır mısınız?

Dışkısı problemli gözükmüyor, öğürme, kusma hareketi var mı ? Hangi ilacı kullandınız

Dışkısı problemli gözükmüyor, öğürme, kusma hareketi var mı ? Hangi ilacı kullandınız
Atemfrei kullandım hocam çıp çıp diyodu kusma mı ögürmemi onu bilmiyorum yerken bişe galiba tuhaf sed çıkarıyordu çıp çıp sesi de baya düzelme var gibi tek sesi düzelmedi ayni. Düdük gibi ses çıkıyor resmen hocam ara sıra vik vik diyo

Atemfrei kullandım hocam çıp çıp diyodu kusma mı ögürmemi onu bilmiyorum yerken bişe galiba tuhaf sed çıkarıyordu çıp çıp sesi de baya düzelme var gibi tek sesi düzelmedi ayni. Düdük gibi ses çıkıyor resmen hocam ara sıra vik vik diyo
Ses için kekik çayı denediniz mi? İyi gelir

Hangi ilacı vermişti ? Karnında boşluk var demesindeki kasıt nedir anlamadım

İlaç ismini de bilmediğinize göre ne teşhis koyduğunu tahmin edemeyiz. Tekrar götürün bakalım ne diyecek

İlaç falan verirse ilaç ismini de öğrenin hem eski ilacın hem de yeni verdiği ilacın

Geri