Muhabbet Kuşu kafes değişikliği

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan BurakD
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

BurakD

Yeni Üye
Cümleten iyi günler. Bende bir büyük bir de küçük iki kafes var. Muhabbet kuşumu büyük kafeste besliyorum. Ama bir de Sultan Papağanı beslemek istiyorum. Büyük kafesim Sultan Papağını beslenebilecek kadar büyük ama Muhabbet kuşunun kafesini değiştirirsem yerini yadırgamasından korkuyorum. Küçük kafes büyüğün yarısından daha küçük. Küçük kafese geçirsem sıkıntı olur mu?

Büyük kafese alışmışsa küçük onu bunaltabilir. Hareket alanını kısıtlar. Papağan için de büyük kafes almayı düşünmez misiniz?

Büyük kafese alışmışsa küçük onu bunaltabilir. Hareket alanını kısıtlar. Papağan için de büyük kafes almayı düşünmez misiniz?
İstiyorum aslında ama öğrenciyim ve şu an pek imkanım yok. En iyisi ben biraz erteliyeyim bu papağan alma işini. Param olunca hem papağan hem kafes alırım.

Cümleten iyi günler. Bende bir büyük bir de küçük iki kafes var. Muhabbet kuşumu büyük kafeste besliyorum. Ama bir de Sultan Papağanı beslemek istiyorum. Büyük kafesim Sultan Papağını beslenebilecek kadar büyük ama Muhabbet kuşunun kafesini değiştirirsem yerini yadırgamasından korkuyorum. Küçük kafes büyüğün yarısından daha küçük. Küçük kafese geçirsem sıkıntı olur mu?
İyi Günler Kuşunuzun Kafes Değişmesi Sorun Olmaz Ama Büyük Kafesten Küçük Kafese Geçmesi Yerinin Daralması İle Bunalıma Sokabilir. Eğer Büyük Kafes Alma Gibi İmkanınız Varsa Sultan Papağınına Büyük Bir Kafes Alın Derim Eğer Sultan Papağanı Alacam Diyorsanız Ve Büyük Kafes Alamam Diyorsanız Küçük KAfese Koyduğunuzda Kuşunuzun Daralmaması İçin Kapısı Açık Tutmanızı Öneririm. Kafeste Daraldığında Kafes Dışına Çıkacaktır Bu Zaman İçinde Yavaş Yavaş Kafesinede Yem Yemek Su İçmek İçin Girdiğinde Alışacaktır.

Geri