Muhabbet kuşu için kafes önerir misiniz?

Simgemsi

Yeni Üye
Merhaba. 1 tane yavru muhabbet kuşum var. Ona almış iken güzel bir kafes almak istiyorum.
Lütfen bana güzel bir kafes önerir misiniz?
Boyasız olsun istiyorum ama hangisini alabilirim karar veremedim .

Kafes önerisi yapın lütfen?

Kafeste 1 boyasız 2 geniş olmalı. İmkanlarınız elverdiği ölçüde en geniş kafesi alın. Marka falan çok önemli değil.

Merhaba. 1 tane yavru muhabbet kuşum var. Ona almış iken güzel bir kafes almak istiyorum.
Lütfen bana güzel bir kafes önerir misiniz?
Boyasız olsun istiyorum ama hangisini alabilirim karar veremedim .

Kafes önerisi yapın lütfen?
ben ev tipi kafes alıp pişman olduğum için üretim kafesine geçtim. 55 cm lik seba kafes aldım. şu anlık çok memnunum öneririm.

images

Çifthane üretim salma kafes tavsiye ederim. Ben de kuşlarım için çifthane kafes kullanıyorum gayet iyi. Yavru olursa da yeterli olur. Geniş rahat,hareket alanı fazla. Temizliği kolay. Ayrıca ortadaki tel çıkartılabiliyor ve geri takılabiliyor. Takarak 2 ayrı bölme elde edilmiş olunuyor. Bu da iyi. Gerektiğinde kullanılabilir.
Galvaniz kaplama olmasına dikkat edin. Kafes tabanında ızgara da olmalı dışkılara ulaşımı engellemek için.Trendyol n11 gibi sitelerden bakabilirsiniz.
Tüneklere gelirsek plastik tünek kullanmayın,ahşap tünek olmalı...

Üretim kafesi ideal. İnternette uygun fiyatlı olanlara bakabilirsiniz.

Karadenizpette satılan salma kafes güzel bak onu alabilirsin. Bi de akıllı yemlik, 2 tahta tünek. 2 adet de suluk alırsan iyi olur. Suluklari dönüsümlu kullanirsinjz

Geri