Muhabbet kuşu her iki ayağını seri ve sırayla kaldırma

aslindasli

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba,muhabbet kuşum üç gün önce halsizleşti ve tüylerini kabartarak sürekli uyuklamaya başladı.veterinere götürdüm bir antibiyotik verdi.dışkısı siyahtı şimdi yeşil beyaz homojen kıvamda görüntüsünde herhangi bir anormallik yok ancak bir fiil özellikle elimizde uyumak istiyor.şimdi de özellikle uyuklarken her iki ayağını peşpeşe kısa ve seri aralıklarla kaldırmaya başladı.nedeni hakkında bilgisi olan var mıdır ? videosunu çektim nereden yükleyebileceğimi bulduğumda ekleyeceğim.

Hayır.tik gibi seğiriyor gibi.her iki kanadı da sekiyor gibi oluyor.

UÇuyor hiç bir sıkıntı yok görünürde.sanki sağlam biyerde duramıyor da düşecekmiş gibi korkup irkiliyor gibi.bugün başladığı için anlam veremedim.video nerden yükleniyor biliyor musunuz
Resim yükleme sitelerine yükleyin buraya linki paylaşın. Ben iç parazitten şüphelendim ama o da değil bilemiyorum

Resim yükleme sitelerine yükleyin buraya linki paylaşın. Ben iç parazitten şüphelendim ama o da değil bilemiyorum
Videoyu yükledim.şimdi hastalığıyla ilgili herhangi bir sıkıntı yok gibi görünüyor ama bu sekiyor gibi hali devam ediyor.

Veterinerin verdiği antibiyotik ağır gelmiş dozunu azaltın. İkinciside kuşun dışkılarının resmini ekleyin bir bakalım.

Veterinerin verdiği antibiyotik ağır gelmiş dozunu azaltın. İkinciside kuşun dışkılarının resmini ekleyin bir bakalım.
3 gün antibiyotik verdim veterinerin söylediği şekilde iki damla suyuna katarak.dışkısı simsiyah ve suluydu şimdi yeşil beyaz ve homojen.sağlığına kavuştu iyileşti artı olarak o titreme başladı işte halen devam eden.son çektiğim videoyu da paylaşıyorum.belki fikri olan olur.

Geri