Muhabbet kuşu göğüs şişliği

Zehra123

Yeni Üye
Muhabbet kuşumda şu son 3-4 gündür göğüs şişliği var. Çok yemekten mi yoksa bir hastalık mı bilemedim ama aynı neşesi, hareketliliği devam ediyor aşağıya fotoğrafını paylaşım bilgilendirirseniz sevinirim.

Ekli dosyalar

• A9A54948-979E-4C36-B2FC-F03C1C535FF8.jpeg
    A9A54948-979E-4C36-B2FC-F03C1C535FF8.jpeg
    924.7 KB · Görüntüleme: 36
  • 5DD67EE4-9C65-4A76-858B-CA1E959978E8.jpeg
    5DD67EE4-9C65-4A76-858B-CA1E959978E8.jpeg
    948.9 KB · Görüntüleme: 32
Bana normal geldi. Çok yediğinde yada kursak mantarı gibi durumlarda şişlik olur.
Ama dediğim gibi şu an normal görünüyor :)
Dal darısı vermeye başladım yem olarak daha çabuk öğütsün diye inşallah bir şeyi yoktur, yani hareketli neşeli olduğu için sıkıntı yoktur diye düşündüm ama tedirgin de oldum 😄

Dal darısı vermeye başladım yem olarak daha çabuk öğütsün diye inşallah bir şeyi yoktur, yani hareketli neşeli olduğu için sıkıntı yoktur diye düşündüm ama tedirgin de oldum 😄
Dal darısını haftada bir taneden fazla vermeyin yalnız, yağlanma yapar iyice kilo aldırırsınız 😄
Şu an normal görünüyor, ben bir sorun göremedim. Size her zamankinden bir tık fazla geliyorsa yemeği fazla kaçırmış olabilir :)
Yine de daha fazla şişlik, dışkı değişikliği, iştahsızlık, durgunlaşma gibi durumlar olursa konuyu güncellersiniz.
İyi forumlar dilerim ✨

Dal darısını haftada bir taneden fazla vermeyin yalnız, yağlanma yapar iyice kilo aldırırsınız 😄
Şu an normal görünüyor, ben bir sorun göremedim. Size her zamankinden bir tık fazla geliyorsa yemeği fazla kaçırmış olabilir :)
Yine de daha fazla şişlik, dışkı değişikliği, iştahsızlık, durgunlaşma gibi durumlar olursa konuyu güncellersiniz.
İyi forumlar dilerim ✨
Teşekkür ederim 🌸😊

Geri