Muhabbet Kuşu Eş Şart Mı

Ereennn2

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba benim 6 7 aylık erkek muhabbet kuşum var aramızda ki ilişki baya iyi dışarı salmamız bile ona yetmiyor bağırıyor illa yanında bizi istiyor sürekli konuşuyoruz evde ki eğlencemiz mutlululuğumuz haline geldi ancak eş alınması durumun da eşiyle ilgileneceği için bu ilişki bitecek benim sorum uzun süre muhabbet kuşuna tek bakmış bir sorun yaşamamış arkadaşlarımız var mı

Kardesim bende bi erkek var yanında eside var erkek daha hala benimle oynuyor gelip üstüme konuyor elime geliyor sen böle seyleri sorun etme kus ile bag kurduysan o hem sana hemde esine ilgi gösterir

14 yaşındayken babamın doğum günü için aldıgı hollanda cinsi muhabbet kuşum vardı beraber büyüdük Desem yeridir sanırım 12 yıl yaşadı ve 12 yaşının ortalarında Felç olmuş ve ölmüştü..Senin gibi eş almak istedim hep yumurtlasın diyerek ama aldıgım 2 dişiyide gagalayarak öldürmüştü..sofra kurulur kafesten cıkar sofrada kırıntı toplardı aksam yatarken hadi oglum kafese dedigimizde kendi giren bi hayvandı.. o yüzden tek beslemek ilgileniyorsan tabiki sıkıntı yaratmaz benm fikrim..ama yok yemini yusunu koyarım bi köşede durur mantıgıyla bakıorsan bişey diyemem.

Evet kuşunuza eş alırsanız sizinle biraz daha az ilgilenecektir.Fakat yanında kendi türü olacağı içinde daha mutlu olacaktır.Kuşlarda tek yaşamak farklılık gösterir.Bazıları strese girerken,bazıları da hiç sorun etmeye bilir.

Arkadaşlar merhaba benim 6 7 aylık erkek muhabbet kuşum var aramızda ki ilişki baya iyi dışarı salmamız bile ona yetmiyor bağırıyor illa yanında bizi istiyor sürekli konuşuyoruz evde ki eğlencemiz mutlululuğumuz haline geldi ancak eş alınması durumun da eşiyle ilgileneceği için bu ilişki bitecek benim sorum uzun süre muhabbet kuşuna tek bakmış bir sorun yaşamamış arkadaşlarımız var mı
Biraz daha seninle kalsın hevesini al, eş aldığın zaman kendi türü olduğu için daha çok vakit geçirecekler ama daha mutlu olucak. Ama bellide olmaz eş olarak durupta hala ele omuza gelen oluyor. Kuşun birazda kendisiyle alakalı:) Ama şöyle bir durum da var, erkek bu şekilde davranıyormuş dişisi ondan öğrenecek bu yüzden dişiye de güzel davranırsan ötekini nasıl alıştırdıysan erkek sana geldiği zaman dişide onu takip ede ede sana konabilir. Veya hareketlerini taklit edebilir erkeğin.

Dişi muhabbet kuşum var bizimle arası çok iyi, dışarıdan kuş sesi duyduğunda aşırı ötüyor diye yanına eş alalım dedik. Petshopa kuşu da götürdük, adam kafese yaşında bir erkek kuş attı. İkinci dakika olmadan tüylerine saldırmaya ve dövmeye başladı. Satıcı erkek kuşu aldı ve "Buna eş filan almayın, tek kalsın" dedi. Biz de kızımıza tek bakmaya karar verdik.

Geri