Muhabbet kuşu duvara çarptı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Exe1ans
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Exe1ans

Yeni Üye
Merhaba herkese iyi günler. Dün aldığım yavru muhabbet kuşum Jumbo kırması kafesinin altını temizlim derken bu aradan fırladı o kadar hızlı uçuyor ki sanki Ferrari kullanıyor çakal neyse en sonunda bu geldi kafese çok sert bir şekilde çarptı ama duvara falan değil kafese çarptı dilerimki inşallah burnu başı o kafesin arasına denk gelmiştir orayamı denk geldi tam onu göremedim ama baya sert vurdu sonra kalktı hiçbirsey olmamış gibi yine devam etti uçmaya ne kustu nede böyle başını salsaladı hiçbirsey yapmadı kalkıp uçmaya devam etti yoruldu kondu yere yakalayıp koydum tekrar kafese. Şuanda birşeyi falan yok ancak korkuyorum acaba birşey olmuşmudur diye ya başını çarptı ilerde kuşlarda olurmu bilmiyorum ama şizofren haraketler sergilermi

Ekli dosyalar

• 1576745317134..jpg
    1576745317134..jpg
    601.7 KB · Görüntüleme: 21
Kafes e çarptıysa bi şey olmamıştır bana göre. Yine de kuşu gözlemle, kusma falan olacak mı, bacaklarında tutmama gibi sorun olacak mı. Eğer Kafadan önemli darbe aldıysa bunlar görülüyor demişti bana bir veteriner

Kafes e çarptıysa bi şey olmamıştır bana göre. Yine de kuşu gözlemle, kusma falan olacak mı, bacaklarında tutmama gibi sorun olacak mı. Eğer Kafadan önemli darbe aldıysa bunlar görülüyor demişti bana bir veteriner
Dünden beri gözlemledim ancak kusma bacaklarında tutmama gibi sorunu yok yine kafeste kendine göre takılıyor Allah'ıma şükürler olsun çok sevdim hayvanlar bunlar canları yansın istemiyorum inşallah ileriye dönük bir rahatsızlık vermemiştir ya, birde kuş hakkında bilgilendirme yapablrmsnz acaba erkek diye aldım ama erkek mi ve jumbo kırması mı

Dünden beri gözlemledim ancak kusma bacaklarında tutmama gibi sorunu yok yine kafeste kendine göre takılıyor Allah'ıma şükürler olsun çok sevdim hayvanlar bunlar canları yansın istemiyorum inşallah ileriye dönük bir rahatsızlık vermemiştir ya, birde kuş hakkında bilgilendirme yapablrmsnz acaba erkek diye aldım ama erkek mi ve jumbo kırması mı
Kuşun önden, Cere si nin fotoğrafını flaşsız çekerseniz yorum yapılır. Yada yeni konu açın, 'Muhabbet kuşu cinsiyet ırk tahmini' diye bir konu var. Oraya Net foto koyun daha iyi olur.

kusma vs. olursa ne gibi bir müdehale yapmak gerekir?

Geri