muhabbet kuşu ayak incinmesi

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan abaramas
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

abaramas

Yeni Üye
selamlar. muhtemelen kafeste oyuncu hareketler yaparken ayağını incitti. tünekte durabiliyor kafese tırmanabiliyor. yardımınızı rica ediyorum fotoğraf yükledim. video için youtube linki bırakıyorum. teşekkürler. youtube link :
WhatsApp Image 2020-10-29 at 14.10.16.jpeg
WhatsApp Image 2020-10-29 at 14.10.16.jpeg
WhatsApp Image 2020-10-29 at 14.10.17.jpeg

Geçmiş olsun, kuşunuzun ayağında şişme veya morarma görünmüyor. Evinizde Terramycin, Voltaren , Dolgit, Muscoflex Duo veya başka herhangi bir ağrı kesici - kas gevşetici krem varsa, sabah akşam olmak üzere günde 2 kez sürün. Tedaviye ayağı iyileşene kadar devam edin, tahminen 3-4 gün içerisinde iyileşecektir.

@FındıkBaba çok teşekkürler. terapix isimli kas gevşeti-ağrı kesici bazda krem varmış evde. onu sürüyorum. tedavi sonucunu yazacağım diğer arkadaşların da bilgi alabilmesi için.

Merhabalar herkese şu anda ben kuşumda aynı sorunu yaşıyorum. Sizde son durum nedir, neler yaptınız, ne yapmam gerekiyor önemli bir şey var mı anlayamıyorum korkuyorum.

Merhabalar herkese şu anda ben kuşumda aynı sorunu yaşıyorum. Sizde son durum nedir, neler yaptınız, ne yapmam gerekiyor önemli bir şey var mı anlayamıyorum korkuyorum.
Sorularınızı yeni Konu başlığı altında acinki hem herkes faydalansın hem herkes cevaplasın. Geçmiş olsun sizde aynı kremleri kullanabilirsiniz muhtemelen tüle takip incitti

Merhaba şuan aynı sorunu bende yaşıyorum tünek üzerinde durabiliyor ve kafesin üstüne rahatça gagası ile tutunarak çıkabiliyor ama elime aldığım zaman kuşum hem yamuk duruyor hemde sağ ayağının üstüne başlamıyor daha küçük olduğu için ve daha yeni yeni uçmaya öğrenmeye başladığı için evin içindeki çoğu yere çarptı yani şuan elimde prepagel.krem.var ve ona sürmeden önce emin olmak istiyorum.

Merhaba şuan aynı sorunu bende yaşıyorum tünek üzerinde durabiliyor ve kafesin üstüne rahatça gagası ile tutunarak çıkabiliyor ama elime aldığım zaman kuşum hem yamuk duruyor hemde sağ ayağının üstüne başlamıyor daha küçük olduğu için ve daha yeni yeni uçmaya öğrenmeye başladığı için evin içindeki çoğu yere çarptı yani şuan elimde prepagel.krem.var ve ona sürmeden önce emin olmak istiyorum.
"Yeni konu açarak" oraya videosunu ekleyin bakalım.

Geri