Muhabbet kuşu atak/kriz geçiriyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan derman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

derman

Yeni Üye
Muhabbet kuşum sabah kalktığımda sol bacağı ileri geri iterek başı aşağı doğru inerek küçük ses tonuyla
sani insanlarda kalp krizi geçirir misali birksç saniye kriz geçirip daha sonra düzeliyor fakat şu an itibarıyla
kriz çok sık gelmeye başladı lütfen yardım edebilecek fikir verecek bir arkadaş var mıdır acaba??
Görüntü videosu aşağıdaki linke yükledim lütfen rica ediyorum

kaka olayını takip edip resmini atayım size
diğer taraftan bu kriz gibi olay bir dk sürmüyor o an ağızdan
kusmuk çıkarıyor ve geçtiği an hiç bir şey olmamış gibi yanında dal darı var onu yiyor
yalnız şu ara sık gelmeye başladı krizi...çok üzülüyorum elimden hiç birşey gelmiyor

daha önce öğürerek kusma olayı vardı (kursak mantatrı) sanıyoruz... bu forumda oğlum konuşup sağolsunlar Triflucan tavsiye etmişler sadece onu kullanıyorduk.Birde başınızı şişirmek istemiyorum ama İzmirde dün gece 2.30 civarı deprem oldu uyanıktım tv seyrediyorum bende ışık kapalıydı depremden saniyeler önce kuşum kafesinde bir panikleyip sanki uçmaya çalışır gibi sesler gelince hemen ışığı açıp baktığımda salıncağına çıktığını gördüm birşey görmeyince ışığı kapatıp uykuya daldım yalnız aralıklarda uyku arası bu sesleri bir kaç kez daha duydum ama açıkçası önemli bir şey değil kanısındaydım olay budur

İzmirdeyim Karşıyaka fakat burada daha önce bir veterinere götürdüm bu kursak mantarı için sadece iki küçücük şişe şurup gibi bir şey verip dünya para ladılar maalesef çevremizde kuş ile anlayan veteriner bulamadık çoğu para tuzağı

İzmirdeyim Karşıyaka fakat burada daha önce bir veterinere götürdüm bu kursak mantarı için sadece iki küçücük şişe şurup gibi bir şey verip dünya para ladılar maalesef çevremizde kuş ile anlayan veteriner bulamadık çoğu para tuzağı
İzmir gibi bir şehirde avian veteriner bulmak zor olmaz. Araştırıp döneceğim.

Ekli dosyalar

• IMG_20210121_172039.jpg
    IMG_20210121_172039.jpg
    130.4 KB · Görüntüleme: 75
kursak mantarında bu veterine gittik oğlumla bize bildiğimiz şeyleri söyleyip abartılı bir ücret aldılar hiç memnun kalmadık olay para değil iyileşseydi güveniirdik

kursak mantarında bu veterine gittik oğlumla bize bildiğimiz şeyleri söyleyip abartılı bir ücret aldılar hiç memnun kalmadık olay para değil iyileşseydi güveniirdik
Aslı hanım mı ilgilendi bilmiyorum swap örneği alınmasını talep edebilirsiniz, belli ki kursaktan itibaren sorun yaratan bir etken var.

Geri