Muhabbet Kuşu 2 Bacağının Arasındaki Kemiği Hissetmek

Özgün Arda KOÇ

Yeni Üye
Selamlar başlıkta da gördüğünüz gibi kuşun aşağıdaki fotoğrafta daire içine aldığım yere dokunduğumda kemiğini hissediyorum dimdik bir kemik bu normal midir daha önce hissetmiyordum yaşı ilerlediği için mi oluyor cevaplarsanız mutlu olurum.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-03-20 at 23.12.03.jpeg
    WhatsApp Image 2021-03-20 at 23.12.03.jpeg
    112.5 KB · Görüntüleme: 27
Göğüste sivrilmemi var anlayamadım doğrusu..Zayıfladığını düşünüyorsanız dal darı,yumurta maması ve ek vitaminler verebilirsiniz.Maşallah sevimli🧿🧿

Göğüste sivrilmemi var anlayamadım doğrusu..Zayıfladığını düşünüyorsanız dal darı,yumurta maması ve ek vitaminler verebilirsiniz.Maşallah sevimli🧿🧿
Sivrilmeden kastınızı anlayamadım tam olarak elime almak için parmağımı oraya yakınlaştırıp azcık dokununca direk hissedebiliyorum kemiğini şuan kursak mantarı tedavisi uyguluyoruz kendisine şuan bittiğinde ek vitamin gibi şeyler vereceğim cevaplarınız için teşekkür ederim.

Kemiğin belirgin olması vs. kuruma hastalığı belirtisi olabiliyor. Bir bakın derim hangi semptomlar görülüyor kuşunuzda. Tek semptom kuruma olduğunu göstermeyebilir.

Kemiğin belirgin olması vs. kuruma hastalığı belirtisi olabiliyor. Bir bakın derim hangi semptomlar görülüyor kuşunuzda. Tek semptom kuruma olduğunu göstermeyebilir.
Başka ne tür semptomlar gösterebilir kuruma olan bir kuş? Şuan sadece o kemiği belirgin başka bir şey fark edemedim ben ama tam olarak semptomları bilmiyorum.

Geri