Muhabbet Kuşu Çift olma çiftleşme ustalar

gokhan06011

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar Aranızda yeniyim yardımlarınızı bekliyorum sarı olan dişiyi yeni aldım 2 gün oluyor 1. gün yan yana kafeste beklettim sonra mavi olanı kafesten çıkardım mavinin kafesine sarıyı koydum 1 saat sonra mavi kafese girdi kapıyı kapattım bugünkü durum bu Sizce durum nasıl dır birde yuvalık ne zaman takayım.

iyi anlaşıyorlar maşallah yuvalığı hemen takabilirsiniz

Anlaşamayan kuşlarda veya ayni cinsiyette olanlarda bile bu görüntüler olabilir. Hareketler olumlu ancak erkek ayak atmaya çalıştığında dişinin vereceği tepki önemli.

Anlaşamayan kuşlarda veya ayni cinsiyette olanlarda bile bu görüntüler olabilir. Hareketler olumlu ancak erkek ayak atmaya çalıştığında dişinin vereceği tepki önemli.
Ayak atınca kaçan disi eş değil mi demek yani yoksa eş ama üremeye hazır demek mi degil

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaçması her zaman sorun olmayabilir. Yeter ki sert tepki vermesin
Böyle çok sert tepki demiyelim de yani git şimdi sırası değil der gibi [emoji3][emoji3] öpüşüp koklasalim ne ayak atması çek onu der gibi [emoji3][emoji3][emoji3]

Böyle çok sert tepki demiyelim de yani git şimdi sırası değil der gibi [emoji3][emoji3] öpüşüp koklasalim ne ayak atması çek onu der gibi [emoji3][emoji3][emoji3]

Videodaki görüntü gayet iyi, ayak atınca verdiği tepki de ilerleyen zamanlarda yokolabilir. Ama bizim bahsettiklerimiz sadece ihtimal. Ayak atan erkeğe ölümüne saldıran dişiler gördük. Buna göre gayet mutlu sizinkiler :D

Videodaki görüntü gayet iyi, ayak atınca verdiği tepki de ilerleyen zamanlarda yokolabilir. Ama bizim bahsettiklerimiz sadece ihtimal. Ayak atan erkeğe ölümüne saldıran dişiler gördük. Buna göre gayet mutlu sizinkiler :D
Onlar benim değil arkadaşın benimki sadece kaçıp bi gaga atıyor sonra gel gel direk opusuyor

Geri