MUHABBET KUŞU KİLO SORUNU

zeynepgüler

Meraklı Üye
MERHABA MUHABBET KUŞUM DA KANAT TUTULMASI VAR DOĞUŞTAN O YÜZDEN UÇMA İHTİMALİ YOK VE MUHABBET KUŞUM KİLO ALIYOR YAĞLANMA BAŞLADI NE YAPMAM GEREK GÖRÜŞLERİNİZE YARDIMINIZA ÇOK İHTİYACIM VAR BİR KAÇ YILDIR BENDE İLK DEFA BU KADAR KİLOLU GÖRÜYORUM ONU DAHA FAZLA ŞİŞMEMESİ İÇİN ŞUAN SADECE YEM İLE BESLEME YAPIYORUM

Yemini üflüyorsanız daha uzun süre bekleyin. Mesela 2 günde bir değil 4 günde bir üfleyin. Çok fazla üflemeyin, biraz kabuk kalsın üzerinde. Suyuna 2 damla limon ekleyin. (her gün tazelemeniz gerek)
Elinize alıp yukarıdan aşağıya doğru hızla çekin uçamıyorsa bile kanat çırpsın.

Yemini üflüyorsanız daha uzun süre bekleyin. Mesela 2 günde bir değil 4 günde bir üfleyin. Çok fazla üflemeyin, biraz kabuk kalsın üzerinde. Suyuna 2 damla limon ekleyin. (her gün tazelemeniz gerek)
Elinize alıp yukarıdan aşağıya doğru hızla çekin uçamıyorsa bile kanat çırpsın.
Teşekkürler cevabınız için

Nasıl kafeste bakıyorsunuz bilmiyorum ama kafeste tünek sayısı 1 den fazlaysa 1 tane tünek bırakın. Sağa sola yemliğe suluğa giderken hep hareket halinde olmak zorunda kalsın. Elinin altında enerji harcamadan ulaşacağı birşey olmasın.

Nasıl kafeste bakıyorsunuz bilmiyorum ama kafeste tünek sayısı 1 den fazlaysa 1 tane tünek bırakın. Sağa sola yemliğe suluğa giderken hep hareket halinde olmak zorunda kalsın. Elinin altında enerji harcamadan ulaşacağı birşey olmasın.
EVET TEK TÜNEKTE BAKIYORUM YANINDA BİR ARKADŞI VAR YAKINDA ÇİFTHANE BİR KAFES ALSAM DAHA İYİ OLUR HERHALDE

Geri