miğde enfeksiyonu

kuşum muhabbet

Yeni Üye
muhabbet kuşunda miğde enfeksiyonu için ne yapabilirim ? 2 - 3 aydır sulu yapıyor veteriner enfeksiyon kapmış dedi . 2 -3 ay içinde ölecek gibi halleri oldu 2 kere sonra düzeldi ama hala aynı şekil çok su içiyor .

Kursakta mı sorun var diyorsunuz? Kuşun ve dışkısının fotoğrafını ekler misiniz? Veteriner hangi ilacı verdi ve kaç gün kullandınız?

ar diyorsunuz? Kuşun ve dışkısının fotoğrafını
şuan şarjım yok . veteriner 2 şırıngaya ilaç koyup kuşun suluğuna damlatılmasını istedi 4 gün kullandık . şuan sorunu yok gibi ama hala çok su içip ishal yapıyor. aşğıdaki fotoraf eski yenisini sonra gönderirim

kafesin altı çok kötü kokuyor . internette gördüğüm sarımsaklı ilacı vericem .

Ekli dosyalar

• 32.jpg
    32.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 29
Altını her gün değiştirin, mikrop yayılmasın. Sarımsak yerine suluğundaki suyuna üç damla elma sirkesi damlatmayı deneseniz?

sirkeyi aldım . diğer kuşlar içse o sudan sorun olurmu başka bi kafesei koyim ? kuşun yeni fotoğrafını atıcam sonra .

sirkeli suyu denedim 2. günde sulu yapmamaya başladı . vermeyi bıraktım yine başladı . tekrar yapmayı düşünüyorum acaba sirkeli suyun zararı varmı ?

Elma sirkesi anlık etki gösterir, sizin kuşunuzun ilaç tedavisine ihtiyacı var sanırım. Veterinere tekrardan gitseniz iyi olacak. Sürekli elma sirkesi denge bozar.

Geri