merhaba

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan hknalbyrk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
H

hknalbyrk

Guest
çiftimin resimleri ve birkaç soru

Öncelikle hepinize iyi akşamlar foruma yeni kayıt oldum bazı konuları okudum gayet başarılı bir forum tabiki konuyu açmamın amacı meraba selamın aleykum değil size üreme hakkında Bi kaç soru soracağım..

Yaklaşık 2.5-3 yıldan beri beslediğim bir adet muhabbet kuşum var dişi ve adı paşa :D evet adını yavruyken koymakla hata etmişim neyse geçen sene birde erkek kuş aldım yanına 1-2 yaşlarındaydı aldığımda paşayla aynı yaşta aldım bilerek ama aradan Bi sene geçti yuvalıklarını hiç çıkarmıyorum içinde kum vardı geçen hafta değiştirip talaş koydum işin garip kısmı bazen kafasını kaşıyo erkek olan paşanın bazen gagalaşıyolar öpüşme gibi bir şey heralde :D fakat kavgada ediyolar bazen yani kavga değil de paşa vuruyo hayvancağızın kafasına ama arada sırada oluyo 1 sene geçti alalı erkeği tık yok yani anlamıyorum ki ballı çubukları var mürekkep balığı kemiği var gaga taşı var yem kum su taze paşada eğitimliydi okadar uğraşmıştım elime alışmıştı omzuma geliyordu erkeği aldım oda gitti ne yapsam bilemedim isterseniz resim atabilirim neyse çok uzun oldu fikirlerinizi bekliyorum. :D

bu paşam
2a7zceh.jpg

sanki yuvalığa giricek zaten yazın
yuvalığa sürekli giriyordu sonra ne
olduda vazgeçti bilmiyorum
xe4uwn.jpg

2zznuag.jpg

2i0duzs.jpg

4nozs.jpg

2mxqv87.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
konu güncel sizce çiftleşmeme sıkıntısı nedir birbirlerini kaşıyorlar ?

Geri