Maydanoz muhabbet kuşunu öldürürmü

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Onrzhr
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Onrzhr

Yeni Üye
Arkadaşlar iki tane kuşum var dişi ve erkek bugün maydanoz verdim ama çok çok az yediler erkek kuşum dişiden küçük erkek kuşumda bir sorun yok gibi ama dişi kuşum daha öncedende ara sıra yaptığı gaga gıcırtadması ve geviş getirme gibi hareketler sergiliyor şuan saat akşam 10 eve yeni geldim ve ışıklar sönüktü şuan kuş çok fazla hareketli değil maydanoz boğazında durma gibi bir sorun olmuşmudur sizce

Normal şartlarda maydanoz kuşu öldürmez, boğazında kaldığını sanmıyorum, yiyemeyeceği büyüklükte koparma yiyeceği

Maydanozu verebilirsiniz öldürmez. Yapraklarından çok sap kısımlarını verin. Lifli yapı sap kısmında daha fazladır.

Maydanozu verebilirsiniz öldürmez. Yapraklarından çok sap kısımlarını verin. Lifli yapı sap kısmında daha fazladır.
Teşekkür ederim şuan kuşum gayet sağlıklı gözüküyor birde tüylerinin parlak olması için ne yapmalıyım ve attığım fotoğraftaki kuşların yaşları çiftleşmek için uygunmu 15 gün önce yeni aldığım erkek kuşumla çok iyi anlaşıyorlae artık erkekte ayak atma üstüne çıkma gibi hareketleri gözlemleyebiliyorum dişi kuşum heryeri kemirmeye başladı artık

Teşekkür ederim şuan kuşum gayet sağlıklı gözüküyor birde tüylerinin parlak olması için ne yapmalıyım ve attığım fotoğraftaki kuşların yaşları çiftleşmek için uygunmu 15 gün önce yeni aldığım erkek kuşumla çok iyi anlaşıyorlae artık erkekte ayak atma üstüne çıkma gibi hareketleri gözlemleyebiliyorum dişi kuşum heryeri kemirmeye başladı artık
Röhnfried sedochol verebilirsiniz

Geri