Mantar tedavisi Hk.

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Yusuf
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Yusuf

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar merhaba,
Daha önce başıma hiç gelmedi biraz araştırdım ama her yerde farklı tedavi metodları var araştırmalarıma göre kuşumda mantar var (ayakta ve gagada oluşan değil ) kuş 2 aydır tüyden çıkmıyor maması vitamini temizliği tüm kuşlarla aynı tüydeyken dahada dikkatli davranıyorum ama çok tüy dökümü var kaşınma zayıflama ve tüy köklerinde pullanma bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Buda resmi
IMG_1048.JPG

Arkadaşlar merhaba,
Daha önce başıma hiç gelmedi biraz araştırdım ama her yerde farklı tedavi metodları var araştırmalarıma göre kuşumda mantar var (ayakta ve gagada oluşan değil ) kuş 2 aydır tüyden çıkmıyor maması vitamini temizliği tüm kuşlarla aynı tüydeyken dahada dikkatli davranıyorum ama çok tüy dökümü var kaşınma zayıflama ve tüy köklerinde pullanma bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Buda resmi
Ekli dosyayı görüntüle 3552
Kardeşim benim basıma geldi seninkinden kötüydü durumu mantar kremi var akvaryumcularda yani petshop da al olnu kremi sür ayaklarına agasına falan kellesen yerlerede sür tug dökülür sonra çıkıyo sonra tünekler var ya onlarada sür kremi günde 1 kere sür bir hafta boyunca geciyo hemen

Başka bilgisi olan tecrübe eden arkadaş var mıdır?

Güncel

Kuş çok zayıfladı b vitamini verdim iğne yoluyla ama pek bi düzelme yok yardım lazım

Geri