Mantar mi var

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan deryat
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

deryat

Meraklı Üye
Merhaba kuşum da tüy dökümü oldu cenazeden dolayı şehir dışına çıkınca komşuma vermiştim orda strese girdi ve tüy dökümü oldu şimdi yanakları böyle kaldı tüy dökümünden kaynaklı mi yoksa mantar mi bilemedim bazı fotolarda başlangıç seviyesi böyleymiş gibi geldi sormak istedim öyle bir durum varsa ilerlemeden tedavi uygulamak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1516260451877124&set=pob.100004795502571&type=3&theaterhttps://www.facebook.com/photo.php?fbid=1516260408543795&set=pob.100004795502571&type=3&theater

Kuşunuzun yanaklarında hala tüy kapsülleri var. Yeni tüyler geliyor. Bu günlerde ona protein desteği vermeniz iyi olur. Haşlanmış yumurtayı ufalayıp içine salatalık, taze nane, yulaf ve çiğ susam gibi katip verebilirsiniz. Ayrıca ev sıcak olduğunda 4,5 damla sirke damlattığınız su ile banyo yapabilir.

Kuşunuzun yanaklarında hala tüy kapsülleri var. Yeni tüyler geliyor. Bu günlerde ona protein desteği vermeniz iyi olur. Haşlanmış yumurtayı ufalayıp içine salatalık, taze nane, yulaf ve çiğ susam gibi katip verebilirsiniz. Ayrıca ev sıcak olduğunda 4,5 damla sirke damlattığınız su ile banyo yapabilir.
Dediklerinizi elimden geldiğince yapicam teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için :)

Kuş tüyde kardeşim.
Merhaba benim kuşumun kuyruk tarafında ki tüyler kirli duruyo yıkansa da kuruduktan sonra oradaki tüyleri yine kirli duruyo sebebi nedir bilgi verir misiniz teşekkür ederim
OegotR.jpg

Açıkçası
Merhaba benim kuşumun kuyruk tarafında ki tüyler kirli duruyo yıkansa da kuruduktan sonra oradaki tüyleri yine kirli duruyo sebebi nedir bilgi verir misiniz teşekkür ederim
OegotR.jpg
Açıkçası ben tüyde bir kir göremedim. Tüyün kendi rengi olabilir.

Geri