Mantar mı acaba

gokhan06011

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar kusum mantar mi olmuş yada bu ne ne yapmam gerek

36ADDO.jpg

YQ4BBa.jpg

bence mantar olmuş ayak ve gaga kısmına tyrosd krem alıp sürün günde 1 kere bir hafta boyunca devam edin.kafesi ve içindeki herşeyi sıcak suyla yıkayın iki günde bir kafesi temizleyin.

bence mantar olmuş ayak ve gaga kısmına tyrosd krem alıp sürün günde 1 kere bir hafta boyunca devam edin.kafesi ve içindeki herşeyi sıcak suyla yıkayın iki günde bir kafesi temizleyin.

Günde 1 kere etki etmez.
Günde 3 seans uygulayın krem öncesi bölgeyi oksijenli suyla temizleyin sonra sürün bol bol sürün etkisi çok olsun.

Günde 1 kere etki etmez.
Günde 3 seans uygulayın krem öncesi bölgeyi oksijenli suyla temizleyin sonra sürün bol bol sürün etkisi çok olsun.
ben o şekilde uygulanan video izlemiştim ama sizin daha çok tecrübeniz vardır.

ben o şekilde uygulanan video izlemiştim ama sizin daha çok tecrübeniz vardır.
Mantarın durumuna göre yoğunluğuna göre söyledim ama önemli olan az olsa da çok olsa da ne kadar erken atlatırsa o kadar iyi o açıdan söyledim bazen trosyd bile etki etmeyebiliyor.

Mantarın durumuna göre yoğunluğuna göre söyledim ama önemli olan az olsa da çok olsa da ne kadar erken atlatırsa o kadar iyi o açıdan söyledim bazen trosyd bile etki etmeyebiliyor.
şunu izlemiştim ben.kuşumun gaga ve cere kısmında hafif beyazlıklar gördüm ondan önlem olarak 1 hafta trosyd kullanmayı düşünüyorum.
bu mantar mı?

Ekli dosyalar

• IMG_3270.jpg
    IMG_3270.jpg
    713.5 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_3274.JPG
    IMG_3274.JPG
    416.7 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_3256.jpg
    IMG_3256.jpg
    358.9 KB · Görüntüleme: 13
Attığınız görseller de var gibi gözüküyor tüneği de dezenfekte edin.
tünekleri ve kafesi 2 günde 1 kaynar sabunlu su ile yıkıyorum ama bu kuş sürekli kafes tabanında oynuyor.1 hafta günde 1 kere sürsem yeter mi yoksa 2 kere mi süreyim?

tünekleri ve kafesi 2 günde 1 kaynar sabunlu su ile yıkıyorum ama bu kuş sürekli kafes tabanında oynuyor.1 hafta günde 1 kere sürsem yeter mi yoksa 2 kere mi süreyim?
Tabanda ızgara yok mu? Bir çözüm bulabilirsiniz dışkılara temas etmemesini sağlayın.
Sabah ve akşam olmak üzere 2 kere sürebilirsiniz 3 de olabilir farketmez.

Tabanda ızgara yok mu? Bir çözüm bulabilirsiniz dışkılara temas etmemesini sağlayın.
Sabah ve akşam olmak üzere 2 kere sürebilirsiniz 3 de olabilir farketmez.
ızgara var ama yeterli değil galiba çünkü eskidende dışkıları yerdi kafes tabanını birara çekip koyarım.sürekli yerde oyun oynuyorlar.son olarak alakasız olacak ama tüydeler diye yulaf veriyordum ayrı bir kapta ne kadar süre ve ne kadar miktarda vermeliyim 2 kuş için?

ızgara var ama yeterli değil galiba çünkü eskidende dışkıları yerdi kafes tabanını birara çekip koyarım.sürekli yerde oyun oynuyorlar.son olarak alakasız olacak ama tüydeler diye yulaf veriyordum ayrı bir kapta ne kadar süre ve ne kadar miktarda vermeliyim 2 kuş için?
Eski tüylerini döküp yeni tüy kapsülleri patlayıp düzeldiğinde ayrı bir kapta vermeyi kesebilirsiniz, ayrı kapta vermeniz iyi miktarında sorun yok

Geri