Mantar için ilaç

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Berdan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Berdan

Yeni Üye
20161112_230246.jpg
20161112_230246.jpg arkadaşlar pet shop gittim mantar için ilaç istedim bunu verdi ve dediki suyuna damlat acaba yanlış mı verdi adam

İnternetde araştırın mantar olan bölgesine ılık suyla temizleyip aksamları vazelin sürün kafes tünek yemlik temizleyin

Viks sür mantara bire bir anında etkisini gösteriyor.

Viks nane aromalı krem. Ben genelde kızarıklıklara ve burun tıkantısı için kullanıyorum kendimde. Viks diye aratırsanız görürsünüz. Trosyd kremde işe yarıyor muş evinizde bakın belki vardır.

İlaç firmasının sitesinde ilaç için "iştah açıcı olarak kullanılır" yazıyor. Mantar için Trosdy krem kullanılabilir.

kulak çubuğu- oksijenli su ve troysd mantar kredi tedarik edin. Kulak çubuğu yardımı ile mantarlı bölgeyi oksijenli su ile güzelce temizleyin mantarın kaba kabuğu kalkacaktır. Ardından o bölgeye troysd kredi sürün fakat mantar tedaviside en önemli kural bulaşıcı oldu için dikkat edilmesi gerekli. Bu işlem sırasında steril eldiven takarak farklı kuşlara veya farklı bölgelerine temas etmeyin. Tedbir olarak gaga ve ayaklara uygulayın. Bu işlemi ilk 2 gün sabah akşam ardından 2 gün sadece geceleri yatma saatlerinde yaparsanız 4 günde eser kalmaz mantar'dan. Geçmiş olsun.

Vix nedir?????
Ayrica bu ise yararmi fotografini attigim
http://www.mailce.com/viks-kremin-bilinmeyen-faydalari.html
Burda viksin faydaları yazıyor banada üretici bir arkadaş önermişti ben kullanıyorum. 3-4 günde mantar geçiyor. Arada bir tünekleri viskliyorum 1 gün bekletip ertesi gün yıkıyorum. Normalde bende mantarın daha çok görüşülmesi gerek 80 tane kuş var. Ama çok şükür arada bir nadiren görünüyor. Tercih sizin benimki sadece bir öneri.

Geri