Mamtar ilerliyor.

berkaydemiral

Yeni Üye
Ne kadar krem sursemde olmuyor. Neden olabilir travozol suruyorum simdide gozune gecmis. Birde tunekler plastik olmasinin sebebi diger kafese almam.
f87588628d5fc17b2d3b893aeb4f34f4.jpg
fbd901d99ddc390366014863b0b4d87a.jpg
c1764b08f41266359f5792e8ce9c6eaf.jpg
0e0dd9020a167bf70cce52eb63a4e4b2.jpg

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şöyle yapın. Oksijenli su edinin. Kremden önce mantarlı bölgeleri oksijenli su ile silin.(asla gözüne değmesin) sonra mantar kremini sürün.(troysd veya travazol) Kafes içindekileri nizoral şampuanla yıkayın.(kuşu değil tüneği, yemliği vs)

Şöyle yapın. Oksijenli su edinin. Kremden önce mantarlı bölgeleri oksijenli su ile silin.(asla gözüne değmesin) sonra mantar kremini sürün.(troysd veya travazol) Kafes içindekileri nizoral şampuanla yıkayın.(kuşu değil tüneği, yemliği vs)
Kuşun gözüne kacmadan nasil surebilirim kuşu çok hırpaliyorum diye dusunuyorum kusa surerken.

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pamuklu çubuğa batırarak sürün. Göz çevresinde ise gözün çok yakınına sürmeyin risk oluyor derseniz.

Göz çevresinde aşırı dikkatli olun hatta oksijenli su kısmını gözde yapmayabilirsiniz. Hala şiş mi? Su ile gözü yıkasaydınız.

Eczaneden bir tane FLUCAN 150 mg 1 kapsül (Flukonazol) ve bir tane DERMO-TROSYD krem (Tiyokonazol) al.

Kullanım şekilleri;

Flucan; Tam dolu suluğa kapsülün iç tozundan bir pirinç tanesi kadar ekle ve iyice karıştır. Bu ilacı 2 günde bir olucak şekilde kuşa ver. Yani bir gün ilaçlı su, bir gün normal su vericeksin. Ve toplamda 5 kere uygulucaksın.

Trosyd krem; Mantar olan bölgelere sabah akşam kremi sür. Mantarlar yok olana kadar kullan. Diğer kremi at çöpe kullanma.

Geçmiş olsun...

Eczaneden bir tane FLUCAN 150 mg 1 kapsül (Flukonazol) ve bir tane DERMO-TROSYD krem (Tiyokonazol) al.

Kullanım şekilleri;

Flucan; Tam dolu suluğa kapsülün iç tozundan bir pirinç tanesi kadar ekle ve iyice karıştır. Bu ilacı 2 günde bir olucak şekilde kuşa ver. Yani bir gün ilaçlı su, bir gün normal su vericeksin. Ve toplamda 5 kere uygulucaksın.

Trosyd krem; Mantar olan bölgelere sabah akşam kremi sür. Mantarlar yok olana kadar kullan. Diğer kremi at çöpe kullanma.

Geçmiş olsun...
Kuşum maalesef öldü. Kurtaramadım galiba erkeğede geçmiş dişi kuşumun ilk baştaki yaptığı hareketleri yapıyor. ayağındada garip bir doku oluştu. Trosyd kremi sürsem sıkıntı olur mu? Birde gagasına geçerse bu kremi sürerken yerse sıkıntı olur mu?

Geri