M. Kuşum tüy dökmüyor

Yardımm-06

Yeni Üye
Merhaba,
Muhabbet kuşum dişi, 4 yaşında , 1 haftadır ishal popo kısmında da büyüme var. Veteriner yumurta yok dedi. 1 haftadır çok aşırı durgunlaştı, candan düştü hayvan uçamıyo nerdeyse, sadece kısa mesafelerde uçabiliyor. Sürekli titreme halinde. Tüy dökme dönemi geldi ama tüy de dökmüyor, kendisini temizlemiyor sanırım gagasıyla. Vet. e götürdüm antibiyortik verdi ama bi işe de yaramadı hala aynı devam ediyor. Nolur yardım edin ne yapabilirim

Fotoğraf video paylaşır mısınız? Eğer kuşun durumu acilse kanatlı veterinerine gitmeniz doğru olur. Gittiğiniz veteriner kanatlı kuş veterineri miydi?

veterinerin kuşlar üzerine uzmanlığı yoktu sanırım. Onu da bir araştırayım o zaman.

poposundaki sarılığın sebebi doktorun verdiği mantar kremi.

Kuşun kanat ve kuyruğu düşükse yani ağaşı doğru inmişse,popoda sert bir şişlik varsa ve dışkıları büyükse ve nadiren dışkılıyorsa yumurta olma ihtimali var.Poposunda yumurtaya benzer bir şişlik var kontrol ettiniz mi sert mi orası? Kanatlılardan anlayan bir kuş veterinerine muayene ettirmenizi öneriyorum.Yumurta sıkışması da olabilir,lipomda.Kuşta olumsuz şeyler yaşanıyor.Vakit kaybetmeden bir kanatlı veterinerine gidin.Yaşadığınız şehri söylerseniz veteriner tavsiye edebiliriz.

Gittiğimiz veteriner bakıp yumurta olmadığını söylemişti , ben tekrar bakmadım. Ankara Yenimahalle de önerebileceğiniz bir kanatlı veteriner var mı?

Gittiğimiz veteriner bakıp yumurta olmadığını söylemişti , ben tekrar bakmadım. Ankara Yenimahalle de önerebileceğiniz bir kanatlı veteriner var mı?

Kısa mesafe uçması ve sürekli titreme normal değil.Bir sıkıntı var belli.
Ankara için Bağlıca Pethekim Veteriner Kliniği (Etimesgut) ve Uğur Pet Veteriner Kliniği (Çankaya) var kuşlar alanında başarılı olduğu söylenen klinikler.
@htchaticeonem9 siz biliyor musunuz Yenimahallede kanatlı veterineri?

Kısa mesafe uçması ve sürekli titreme normal değil.Bir sıkıntı var belli.
Ankara için Bağlıca Pethekim Veteriner Kliniği (Etimesgut) ve Uğur Pet Veteriner Kliniği (Çankaya) var kuşlar alanında başarılı olduğu söylenen klinikler.
@htchaticeonem9 siz biliyor musunuz Yenimahallede kanatlı veterineri?
Platin Veteriner Kliniği var, sanırım sadece kanatlılara bakıyor. Aşağıda yerin adresi var:

Geri