Lutino rainbow jumbo ederi?

Budgyowner

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar bendeki kuşların yavru yapmasındanümidi kestim... bugün eğitmek için bir yavru alacağım bazı sorularım var

Kaç aylık olsun? Hangisi kolay eğitilir
Üstteki türlerden rainbow daha ziyade düşünüyorum ederi ne kadardır?
Bir de alırken mantar canlılık va dışında neye dikkat edeyimmm

Yeni yeme dusmus olanlar egitmek icin en iyisi uretim haneden almanizi tavsiye ederim. Kusu secerkende kabarik olmamasina, dik durmasina, ayak , gaga ve goz cevrelerinin mantar olmamasi puruzsuz olmasina dikkat edin kusu gozlemleyerek en hareketlisini secin :)

Yeni yeme dusmus olanlar egitmek icin en iyisi uretim haneden almanizi tavsiye ederim. Kusu secerkende kabarik olmamasina, dik durmasina, ayak , gaga ve goz cevrelerinin mantar olmamasi puruzsuz olmasina dikkat edin kusu gozlemleyerek en hareketlisini secin :)
Çok teşekkürler, çok önemli bilgiler benim için...

Kuyruk tamlığı veya eksikliği, kuşun tüy değişim sürecini ve kalitesini belli eder. Kuyruğu tam olmayan kuşlara dikkatli bakarsan anlarsın ki ya durgundur yada tüyleri tam değildir, yada iç parazit vs..

Kuyruk tamlığı veya eksikliği, kuşun tüy değişim sürecini ve kalitesini belli eder. Kuyruğu tam olmayan kuşlara dikkatli bakarsan anlarsın ki ya durgundur yada tüyleri tam değildir, yada iç parazit vs..
İlk aldığım kuş 1 aylıktı. O kadar çok tüy döküyordu ki Allahtan petshop 2 aylık başka bir kuşla takas etmişti tabi o da erkek diye sattı dişi çıktı...

Petshoptan kuş almayı sağlıklı bulmuyorum. üretici daha iyi.

Geri