Limonumun kanadı küçük?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Bergee
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bergee

Meraklı Üye
Kuşumun kanatları nedense küçük hani bakıyorum bütün kuşlara hepsinin kanatları uzun ama limonumun kanatlarıda normal olarak gövdeside küçük kalıyor. Ocak doğumlu olmasına rağmen hiç gelişme göstermiyor gibi? Resime bakıp yorumlarsanız sevinirim.

Screenshot_2021-06-03-22-21-28-265_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2021-06-03-22-21-26-036_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2021-06-03-22-21-21-553_com.miui.gallery.jpg

Tüy problemi var gibi duruyor. Daha bilgili arkadaşlar kesin bir şey söyler.

Tüy problemi var gibi duruyor. Daha bilgili arkadaşlar kesin bir şey söyler.
Halbu ki her şeyini veriyorum eksiksiz vitamin vs. umarım çözülebilir bir sorundur :( Canı yansın istemiyorum hala uçamıyor çünkü sürekli antrenman yaptırıyorum :(

Paniğe gerek yok bu tüy dönemindeki kuşlarda görünür sizinki tüyde değil gibi ama tüye girince kalite bir b vitaminyle destekleyin tüy döneminde düzelir inşallah

Paniğe gerek yok bu tüy dönemindeki kuşlarda görünür sizinki tüyde değil gibi ama tüye girince kalite bir b vitaminyle destekleyin tüy döneminde düzelir inşallah
Teşekkürler hocam :)

Kusun küçük ve tuy döneminde vitamin verme yavru kuşlara cok yüklenme olmasın brokoli verebilirsin biraz az yulaf uzayacaktır
Hocam alalı neredeyse 2 ay oldu ve hiç bir gelişme yok gibi çok şaşırdım bir tane de İngiliz muhabbet kuşum varım o kocaman oldu mesela korktum açıkçası bir sorunu var diye veterinere falanda götürdüm ne olur ne olmaz diye o da çok sağlıklı olduğunu söyledi ama güvenemedim buraya da konu açmak istedim teşekkür ediyorum değerli yorumlarınız için :)

Kuşum limon hala aynı bu şekilde kanatları çok küçük ve neredeyse 1 yaşına girdi girecek sorun ne olabilir? Ve diğer İngiliz kuşum ile eşleştirsem bir sorun yaşar mıyım?

kuşunuzun kanatları kesilmiş olabilir mi?

Geri