Limon çok zayıfladı

Budgielove

Meraklı Üye
Limon çok zayıfladı neşesi kavgacılığı ötmesi ısırması herşeyi yerinde maşallah ama eski haline göre baya bir zayıfladı yemde yiyor göğsüne dokundum kemiği sert ve keskin böyle elleyince hemen geliyor :( nasıl kilo aldırırım yem konusundada çok seçici aspur ( kanarya yemi) verdim sadece etkili olur mu kilo alır mı şişmanlatmak zorundayım onu.

Ayrıca aspuruda beğenmedi galiba zorla yesin diye muhabbet yemlerini çıkardım yerine sade aspur koydum

Keskin yer çok mu belirgin? Fotoğraf ekleyin.

Keskin yer çok mu belirgin? Fotoğraf ekleyin.
37847

Hareketleri normal demişsiniz.Dışkı atar mısınız?

Çok zayıf değil şişmanlık da bir nevi yağlanma oluyor. Ortası ideal. Mamalar hazırlayın yesin.

bana da normal geldi. maşallah kuşunuz gerçekten çok tatlı. her muhabbrt kuşunda dokunduğunuzda göğüs kemiğini hissedersiniz. haftada bir olmak kaydıyla buğday filizlendirip verebilirsiniz. ama kuşunuzu şişmanlatmayı tavsiye etmem. özellikle buğdayla aşırı beslemek dostunuzun obez olmasına bile yol açar.

bana da normal geldi. maşallah kuşunuz gerçekten çok tatlı. her muhabbrt kuşunda dokunduğunuzda göğüs kemiğini hissedersiniz. haftada bir olmak kaydıyla buğday filizlendirip verebilirsiniz. ama kuşunuzu şişmanlatmayı tavsiye etmem. özellikle buğdayla aşırı beslemek dostunuzun obez olmasına bile yol açar.
Teşekkür ederim :)

Çok zayıf değil şişmanlık da bir nevi yağlanma oluyor. Ortası ideal. Mamalar hazırlayın yesin.
ceviz yer fıstığı ayçekirdeği içi kenevir tohumu kabak çekirdeği içi mısır ve aspir çekirdeğini döverek toz hale getirdim bu karışımı veriyorum he birde keçiboynuzu gibi bişi var oda bu karışıma dahil

Maşaallah bence gayet ideal duruyor sağlıkla besleyin

konusunu açıp durucam deyip duruyordum. işte veterinerin bana kuşlarımız için hazırladığı çıktı.

37877

Ekli dosyalar

• vet...jpg
    vet...jpg
    444.6 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:
Geri