Lütfen bakın erkek mi dişi mi

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Alm
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Alm

Yeni Üye
Yavru kuşum erkek mi dişi mi

Ekli dosyalar

• 20170406_103037.jpg
    20170406_103037.jpg
    993.3 KB · Görüntüleme: 29
  • 20170406_103050.jpg
    20170406_103050.jpg
    1,000.6 KB · Görüntüleme: 31
Konuşur mu acaba kaç aylık gibi duruyo

Erkek gibi duruyor ama burun delikleri etrafında beyazlık var. Dişi olabilir. 2,5-3 aylık civarı

Yavru kuşum erkek mi dişi mi
Evet bu erkek, burun deliklerinin etrafındaki beyazlık bir dişinin beyazlığı kadar değil. Eğitirseniz konuşur ki eğitmek onunla sürekli konuşmaktır. Konuşsun diye uğraşmadan sevginizi verin Allah ın izniyle muhakkak konuşacaktır kelime tekrarı da yapın konuşurken 2 aylık tahminim çünkü kafa tüyleri yok henüz ve çizgiler duruyor ama ustalar daha iyi bilir

İnşaallah konuşur çok istiyorum konuşmasını

İnşaallah konuşur çok istiyorum konuşmasını
Muhabbet kuşları zaten konuşmaz sizi taklit eder. Şöyle düşünün, siz nasıl severseniz öyle sever sizi :) Latife bir yana onlarınki taklit etmedir, konuşma yetileri yoktur. Sizin ilginize bağlı olarak bu şekilde bir konuşma gerçekleştirir. Benim sarı oğlan çok rahat kelimeleri çıkarıyor mesela. İlgi önemli ve rahat olun. Bir şeyler istediğiniz için karşılık beklemeyin. Bu şekilde davranırsanız gergin olursunuz ve bu mubişe de yansır. Güven vermelisiniz

• Beğen
Tepkiler: Alm
Sizin Kuşunuz kaç günde konuştu peki

Sizin Kuşunuz kaç günde konuştu peki
Benimki konuşmuş ben anlamamışım annem geldiğinde konuşuyor bu demişti :) Bana sorarsanız bayağı sürdü 2 ay falan ama ben anlamamışım konuştuğunu. Bu yüzden sizin ilginize bağlı konuşacaktır ve mümkünse siz anlayın :D

Geri