Kuyruk titremesi

ERKİN AK

Paylaşımcı Üye
Video ekleyemiyorum ama geldigi ilk gunden beri kuyrugunda titreme vardi.yavru oldugu icin Streste oldugunu dusundum ama hala var. Diski guzel yem yeme guzel. Gunluk suyunu tazeliyorum. Kuyruk titremesi baya fazla yardimci olurmusunuz. Tuyleri kabarik degil. Ucmasi gayet normal. Parmagimada geiyor. Diski foto koyuyorum. Yardimci olursaniz sevinirim. Video koyamadim ama videoyu gif formatina cevirip koydum umarim anlasilir

Ekli dosyalar

• 3301F4C2-8466-406A-916C-D332F0B6154E.jpeg
    3301F4C2-8466-406A-916C-D332F0B6154E.jpeg
    109.6 KB · Görüntüleme: 8
Tesekkurler cevap icin. Hayir hic hirilti farkli ses yok. Hatta uctuktan sonra bile gayet normal
Rica ederim ne demek. Tamam herşey normalse 2,3 gün vitamin verin. Birde kuş size alışık değil ise stresten dolayı da kuyruk titremesi olabiliyor

Rica ederim ne demek. Tamam herşey normalse 2,3 gün vitamin verin. Birde kuş size alışık değil ise stresten dolayı da kuyruk titremesi olabiliyor
Evet kus henuz aliskin degil ele alistirma cabasindayim. Avisol plus verdim dun. Baska bir sey onerirmsnz.

Kuş kaç gündür sizde acaba? 2,3 gün boyunca vitamini vermeye devam edin
14gundur bizde kus. Yeri hep sabit hic degistirmedik. Kapali balkonda duruyor. 1haftadirda ele alistirmaya calisiyorum. Parmaga alismaya basladi. Yaklastirinca tirmaniyor. Yemlik ve suluk her zaman icerde (bazilari gibi ac birakarak yapmiyorum egitimi)haftada 2kere yemese bile elma ve havuc asiyorum. Arada hazir kus mamasi veriyorum icine azcik kayisi kesip Hic yedigini gormedim ama.

Birde haftada 1yarim dal dari asiyorum
14gundur bizde kus. Yeri hep sabit hic degistirmedik. Kapali balkonda duruyor. 1haftadirda ele alistirmaya calisiyorum. Parmaga alismaya basladi. Yaklastirinca tirmaniyor. Yemlik ve suluk her zaman icerde (bazilari gibi ac birakarak yapmiyorum egitimi)haftada 2kere yemese bile elma ve havuc asiyorum. Arada hazir kus mamasi veriyorum icine azcik kayisi kesip Hic yedigini gormedim ama.
Tamam, anladım. Dediğim gibi 2,3 gün vitamini ver. Bi sorun gözükmüyor.

Geri