kuyruk sallanması

paşa2020

Yeni Üye
kuşumda hafif derecede kuyruğunda sallanma var 2 aydır benimle sallanma geldiğinden beridir var arada sırada hapşırma görüyorum kanatta titreme gün içerisinde bazen oluyor ama sevdiğimde ilgi gösterdiğimde geçiyor dışkısı normal ve çok enerjik yemesi içmesi gayet yerinde haftada bir iki defa salatalık elma veriyorum her gün az miktarda dal darısı veriyorum hiç hasta gibi gözükmüyor anlayamadım (sadece çok nadir dışkıda sulanma oluyor o da çok su içtiği zaman bu ara tüy dökümüne girdi girdiğinden beridir şahitim bu duruma)

Video atabilirmisiniz.
44847A4C-D634-4232-A562-C584BF1EC5F8.jpeg

Ceresinin üstündeki tüylerde de böyle açıklık başladı tüy dökümünde olduğu için mi ?

bir de her gün hapşırdığını görüyorum bir iki hafta araylada 2 defa hapşırması sulu oldu
Kuşlar su içerken veya yem yerken aksırabilirler normal bir durum. Elinize aldığınızda titremesi korkudan. Bir süre durursa görürsünüz ki titremesi de geçer zaten. Düzenli olarak yem preksimi kullanıyor musunuz?

Kuşlar su içerken veya yem yerken aksırabilirler normal bir durum. Elinize aldığınızda titremesi korkudan. Bir süre durursa görürsünüz ki titremesi de geçer zaten. Düzenli olarak yem preksimi kullanıyor musunuz?
su içerken ve yem yerken normal bir durum ama onların haricinde durup dururken oluyor elimdeyken kafes üstündeyken vs yem premiksi nedir tam olarak ilk defa duyuyorum hiçbir yerde görmedim

Geri