Kuyruğu yamuk duruyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan BURAKWX
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

BURAKWX

Meraklı Üye
Önceden normal duruyordu 1-2 gündür böyle. Fotoğrafı koyuyorum
20180708_152819.jpg

Benim kuşumda da aynı durum mevcuttu yavru iken,bi kaç güne kalmaz normal hâlini alır merak etme

Hala düzelmedi ve arka tarafı şişik gibi

Ellediginde bi kutle geliyor mu eline. Duzelmediyse simdiye kadar aklima orda kist olusmus olabilecegi oda kuyrugu yana kaymasina sebep olmus olabilir.

Uçmasında problem yok. Diğer kuşunda orası biraz şiş acaba kuyruğunu aşağı tuttuğu in mi öyle ? Kuşum kendini gagası hariç elletmiyor. Kistse büyümesini engelleyici ne yapabiliriz ?

Uçmasında problem yok. Diğer kuşunda orası biraz şiş acaba kuyruğunu aşağı tuttuğu in mi öyle ? Kuşum kendini gagası hariç elletmiyor. Kistse büyümesini engelleyici ne yapabiliriz ?
Kist durumunda doktor kisti alabilir. Şiş dediğiniz kısmın fotoğrafını çeker misiniz?

Dışkısını yaparken zorlanıyo gibi poppsuna vuruyo

20180722_083320.jpg
Elimle dokundum biraz önce yuvarlak bir şey var

1-2 saat sonra araba gelince veterinere götürücez.

Veteriner tümör dedi ve yapılcak bir şey yok dedi. Büyükşehirlerde sadece ameliyat yapıyolarmış. Şimdi ilçeden veteriner bakıcam tavsiyesi olan var mı

Balıkesir. Ameliyat dışında farklı bir tedavisi var mı
Tümörün farklı bir tedavisi olacağını düşünmüyorum. Nete balıkesir veterinerleri yazın muhabbet kuşunuzun durumunu telefonda anlatın kimden güvenilir, doyurucu bir yanıt alırsanız ona gidin isterseniz.

Gecmis olsun. Insallah bi tedavisini bulursunuz

Geri