Kuyruğu orta kısımdan kırıldı sanırım.

Hayal Güç

Paylaşımcı Üye
Kuşumun kuyruğu orta kısımdan kırıldı sanırım, yamuk duruyor belli bir yerden sonrası. Düşer mi bu kuyruk ya da düzelme ihtimali var mı?

Kontrol edin komple düşmez kökden cıkması gerek acıtmayacak sekilde cekebilirsiniz boyle kalır yoksa.

Kontrol edin komple düşmez kökden cıkması gerek acıtmayacak sekilde cekebilirsiniz boyle kalır yoksa.
Baktım şimdi kökten olan bir durum değil tam orta kısımda ki bölümden eğilmiş. Kuruğunu çekersem yeniden çıkar mı? Birde kanama olursa kökünde?

Bu yuzden dikkatli olun. Kökünden çekmeniz gerek aksi takdirde boyutu o kadar kalır.
Forumda bununla ilgili yazan arkadaşlar gördüm çekmesenizde olur, kuş bundan rahatsız olup kendide çekebilir veya tüy dökümünde kuyruk kendiliğinden düşer demişler. Zaten kuşum tüy dökme döneminde biraz bekleyeceğim çünkü çekersem bişey olmasından korkuyorum.

Forumda bununla ilgili yazan arkadaşlar gördüm çekmesenizde olur, kuş bundan rahatsız olup kendide çekebilir veya tüy dökümünde kuyruk kendiliğinden düşer demişler. Zaten kuşum tüy dökme döneminde biraz bekleyeceğim çünkü çekersem bişey olmasından korkuyorum.
Siz bilirsiniz dusmezse cekersiniz :)

Geri