Kuyruğu kan oldu

barısalgın

Meraklı Üye
Kuyrugunun dibi kan olmuş nasıl oldugunu bilmiyorum bi bakabilir misiniz lütfen ne yapmam gerek

Kafesinde buldum kuyrugunu şimdi ucunu yemeye calısıyor kapsül kısmını elimdeyken kuyruk hatta baya ısırdı uc kısmını

Ekli dosyalar

• IMG_0819.JPG
    IMG_0819.JPG
    899.2 KB · Görüntüleme: 1,082
  • IMG_0820.JPG
    IMG_0820.JPG
    697.2 KB · Görüntüleme: 1,050
  • IMG_0823.JPG
    IMG_0823.JPG
    1.2 MB · Görüntüleme: 1,022
Son düzenleme:
Fotoğraf yüklerseniz bakalım Barış bey

Poposunda kan yok değilmi tüy dibinde kan var. Sanırım yeni çıkan tüylerden biri patlamış kan ordan geliyor olabilir. Kuş sağlıklı görünüyor bir yere çarpmış olabilir.

Kuş zaten tüyde olduğu için yeni çıkan tüy fişeklerinin içi kan olur gelişme sürecinde bir yere çarptı mutlaka o fişek patladı kan oldu şu an endişeleneek bir şey görmedim ama gözlemleme devam edin

Poposunda kan yok değilmi tüy dibinde kan var. Sanırım yeni çıkan tüylerden biri patlamış kan ordan geliyor olabilir. Kuş sağlıklı görünüyor bir yere çarpmış olabilir.
uygulamma gereken bir şey var mı kkuyrugunun biri düşmüş ordan mı kanadı acaba çok kötü oldum kanı görünce

Popoda kan yok ise oradan gelmiyorsa birşey yapmanıza gerek yok şu an gözlem yapın sadece başka bir etken yoksa tüy dibinden geldiyse sorun yok düzelecektir kendi kendine

eger korkuyorsan bir veterinere danış yada sitemizdeki veteriner kısmına bir sor istersen dostum.kolay gelsin geçmiş olsun

eger korkuyorsan bir veterinere danış yada sitemizdeki veteriner kısmına bir sor istersen dostum.kolay gelsin geçmiş olsun
sağolun teşekkürler birden kımpkırmızı görünce korktum tabi üzüldüm de baya bi anormallik sezersem tekrar yardımlarınıza basvurabilirim sagolun

Popoda kan yok ise oradan gelmiyorsa birşey yapmanıza gerek yok şu an gözlem yapın sadece başka bir etken yoksa tüy dibinden geldiyse sorun yok düzelecektir kendi kendine
kızıl darı veriyorum suan protein oranı yüksek diye genellikle dal darısı da asılı tüy döneminde paşalar gibi yaşıyor da bu olay tatsız oldu ya

Olabiliyor böyle şeyler Allah daha beterinden korusun. Benim başıma daha kötüsü geldi bütün kanatlarını dökmüş heryer kan içindeydi bende çok korktum veterinere götürdüm veteriner bir şeyden korkup sağa sola çarpmış ve kanat fişeklerini patlatmış dedi korkacak bişey olmadığını düzeleceğini söyledi. Bunlar hep tecrübe oluyor insana yaşayarak öğreniyoruz bazı şeyleri malesef.

Kuşun uçmasında bir sıkıntı yoksa endişe edecek bir durum söz konusu değil. Gayet sağlıklı gözüküyor.Bi yere sürtmüş olabileceği gibi tüy döküm dönemini sancılı geçiriyor olabilir. Keyifli hobiler

Olabiliyor böyle şeyler Allah daha beterinden korusun. Benim başıma daha kötüsü geldi bütün kanatlarını dökmüş heryer kan içindeydi bende çok korktum veterinere götürdüm veteriner bir şeyden korkup sağa sola çarpmış ve kanat fişeklerini patlatmış dedi korkacak bişey olmadığını düzeleceğini söyledi. Bunlar hep tecrübe oluyor insana yaşayarak öğreniyoruz bazı şeyleri malesef.
teşekkğrler cok sagolun ali bey

Kuşun uçmasında bir sıkıntı yoksa endişe edecek bir durum söz konusu değil. Gayet sağlıklı gözüküyor.Bi yere sürtmüş olabileceği gibi tüy döküm dönemini sancılı geçiriyor olabilir. Keyifli hobiler
teşekkürler sagolun gözlemliyorum kanat dipleri de hafif kan oldu gibi ama dediğiniz gibi haraketli suan bi seyi yok gibi ama endıselenıyor ınsan

Kapsül patlamış bir sıkıntı göremedim ben geçer banyo verirseniz temizlenir

Kapsül patlamış bir sıkıntı göremedim ben geçer banyo verirseniz temizlenir
kuşum öldü bu sabah aglamaktan kan canagı oldu gözlerim bosluga dustum bi arkadasımı kaybetsem bu kadar üzülürdüm teşkkürler yine de yorumunuz için,bugun kapıyı actım salondaydı dısarda bırden yere düştü baktıgımda gagası kandı nasıl oldu anlamadım kahroldum ellerim kırılsaydı da onu salonda 5 dk lıgına da olsa yalnız bırakmasaydım

Geri