Kusuyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Üye silindi 44816
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 44816

Guest
Dün akşamdan beri böyle, kusuyor ve başını sağa sola sallıyor. Keyfi yerinde değil ve fotoda görülen duvara gidip boş boş bakıyor. Bazı yıllar bir-iki defa aynı şey oluyordu. Etrafımda veteriner yok, ne yapmalıyım?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Lütfen yardım edin, çok çaresiz hissediyorum.

Yarın okul olduğu için yatmam gerekiyor. Umarım kuşuma bir şey olmaz. Herkese iyi geceler.

Bu durumdaki kuş için ilaçtan bile daha önemlisi karnının doymasıdır. Yarına çıkarsa, petshoptan elle besleme aparatı alınız.
Ve şimdide mama hazırlayıp yedirmeyi deneseniz çok iyi olur.
Sizin uyumanız onun canından daha önemli değil sonuçta. Belki de son nefesini verirken, can çekişirken yalnız bırakılması çok üzücü...

Bu durumdaki kuş için ilaçtan bile daha önemlisi karnının doymasıdır. Yarına çıkarsa, petshoptan elle besleme aparatı alınız.
Ve şimdide mama hazırlayıp yedirmeyi deneseniz çok iyi olur.
Sizin uyumanız onun canından daha önemli değil sonuçta. Belki de son nefesini verirken, can çekişirken yalnız bırakılması çok üzücü...
Şükür geceyi atlattık. Sabah su verdim deli gibi içti, azıcık yem yedi, kakası normale dönmüş fakat ağzında beyaz jel gibi bir sıvı var. Hala tadı tuzu yok.

Fotoğraftan anlayabildiğim kadarıyla kursak mantarı gibi görünüyor salya gibi oluyor ağzı ve kenarları benim bir önceki ölen kuşta da görüntü bu şekildeydi.

Fotoğraftan anlayabildiğim kadarıyla kursak mantarı gibi görünüyor salya gibi oluyor ağzı ve kenarları benim bir önceki ölen kuşta da görüntü bu şekildeydi.
Veteriner üşütmüşsün kuşu dedi ve pharmax aminosol verdi. Bir de şırıngada burun açıcı gibi bir şey verdi.

Veteriner üşütmüşsün kuşu dedi ve pharmax aminosol verdi. Bir de şırıngada burun açıcı gibi bir şey verdi.
Büyük geçmiş olsun fotoğrafı görünce benim bir önce ölen kuşun görüntüsüne benziyordu da dediğin gibi dili beyaz ama ağzı ve kenarları salyaydı bu şekilde kursak mantarı demişlerdi ilerlemişti baya inşallah kısa sürede toparlar

Büyük geçmiş olsun fotoğrafı görünce benim bir önce ölen kuşun görüntüsüne benziyordu da dediğin gibi dili beyaz ama ağzı ve kenarları salyaydı bu şekilde kursak mantarı demişlerdi ilerlemişti baya inşallah kısa sürede toparlar
İnşallah işe yarar. Sizin de başınız sağ olsun...

Beyaz derken... Trikomonasta kusma ve ağızda beyazlık olur bilginiz olsun.
Bu arada kuşunuz bence çok güçlü maşallah. İnşallah en kısa sürede toparlar.
Çok teşekkür ederim. Şuan için kusmuyor fakat ayakları sanki morarmış gibi. Baya koyu yeşil dışkıladı şimdi.

Veteriner sadece aminosol verdi, fakat internette trikomonas tedavisi için farklı ilaçlar yazıyor. Veteriner yanlış teşhis koymuş olmasın?

Geri