Kusuyor

glaistig_

Yeni Üye
Arkadaşlar 3 gündür kuşum gece kusuyor bütün bütün çıkıyor yemler az geliyor ama gece oluyor bu. Kötü koku yok. Ama neden üst üste oldu anlamıyorum. Yardımcı olun lütfen. Keyfide yerinde ama korkuorum.

Arkadaşlar 3 gündür kuşum gece kusuyor bütün bütün çıkıyor yemler az geliyor ama gece oluyor bu. Kötü koku yok. Ama neden üst üste oldu anlamıyorum. Yardımcı olun lütfen. Keyfide yerinde ama korkuorum.
kustuğunda videoya alıp youtube a atın. bu sizin ikinci konunuz galiba. diğerinde de aynı şeyi söylemiştim. videoya alırsanız kur kusması mı yoksa hastalıktan kaynaklı mı bu konuda yardımcı olabiliriz.

kustuğunda videoya alıp youtube a atın. bu sizin ikinci konunuz galiba. diğerinde de aynı şeyi söylemiştim. videoya alırsanız kur kusması mı yoksa hastalıktan kaynaklı mı y
kustuğunda videoya alıp youtube a atın. bu sizin ikinci konunuz galiba. diğerinde de aynı şeyi söylemiştim. videoya alırsanız kur kusması mı yoksa hastalıktan kaynaklı mı bu konuda yardımcı olabiliriz.

Videoyu attım umarım bir şeyi yoktur

Ekli dosyalar

• 60DCA894-587B-4C55-96EE-6BC364EE09F3.jpeg
    60DCA894-587B-4C55-96EE-6BC364EE09F3.jpeg
    230.6 KB · Görüntüleme: 17
aynı konuyu iki gün önce açtım, kuşunuzla benzer görüntülerle. *burada*
kusma hareketi arkasından hapşırma. odanın ısısını yükselttik, ilk gün kafesleri ayırdık biraz dinlendi, iyi uyudu. şu an keyfi yerinde.
belki üşütmüştür o da.

Bird lover diye bir marka
Aynı problem üç gündür falan benim kuşumda da var. Sanırım benimki kuş kumu tüketmemesinden ötürü sindirim sıkıntısından kaynaklı. Sizde de böyle bir sorun var mıdır teyit ediniz. Geçmiş olsun. :./

Aynı problem üç gündür falan benim kuşumda da var. Sanırım benimki kuş kumu tüketmemesinden ötürü sindirim sıkıntısından kaynaklı. Sizde de böyle bir sorun var mıdır teyit ediniz. Geçmiş olsun. :./
Kuş kumu döküyorum yemine
kus kumunu genelde önermiyorlar aynı şekilde benim kuşumda da kusma halsizlik oldu hala da geciremedi hastalığı. haşlanmış patates verebilirsin. kusmanın birçok nedeni olabilir. bu yuzden en sağlıklısı veterinere goturmek olacaktır.

Geri