Kusumun yasi ve cinsi

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan emre46
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

emre46

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar kusumun yasi ve cinsi sizce nedir
IMAG1123.jpg
15073844467451062702563.jpg
IMAG1123.jpg

Aynen öyle duruyo biraz daha küçük olabilir erkek gibi duruyo burnunun deliklerindeki beyaz yerleri oluşursa dişisir ama böyle ilerlerse erkek gibi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yerli muhabbet kuşu

Önemli değil telefondan kuş sesi aça bilirsin ama ötmesin zaten tek bakmaysa amaçın konuşmaya alıştır ses kaydedip dünler istersen YouTube açabilitsin ama muhabbet kuşları zaten normal olarak 12 saat uyur bide biraz halsiz gibi sakin yeni aldıysanız o yüzdende olabilir

1.5-2 aylık erkek. Yerliden biraz irice , yandan çekerseniz daha net konuşabiliriz. Uyuklaması ötmemesi normal daha küçük ev ortamına alıştıkça açılır. Yeni doğmuş bir bebek gibi düşünün [emoji854]

1.5-2 aylık erkek. Yerliden biraz irice , yandan çekerseniz daha net konuşabiliriz. Uyuklaması ötmemesi normal daha küçük ev ortamına alıştıkça açılır. Yeni doğmuş bir bebek gibi düşünün [emoji854]

Cevabiniz icin tesekkurler @KARADAĞHASAN bey hastaligi vardi bir haftadir tedavi ediyorum acaba hala hastaliktan dolayimi diyede merak ettim uyuklamasini foto atiyorum bakin..

Ekli dosyalar

• 15074713175671857274541.jpg
    15074713175671857274541.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 12
kuşunuz 2 aylık bir erkek maşallah umarım ömrü uzun olur yerli ve tatlı bir muhabbet kuşu kendisi :)

Geri