Kusumun diskisi sagliklimi

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Zehrah
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Zehrah

Meraklı Üye
Kuşum yeni dışkısı nasıl merak ediyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20170704_211034.jpg
    IMG_20170704_211034.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 24
  • IMG_20170704_211028.jpg
    IMG_20170704_211028.jpg
    2.1 MB · Görüntüleme: 23
Temiz gözüküyor. Yaklaşık 1 senedir kuş bakıyorum. Meyveyi biraz fazla kaçırınca çok daha kötü olduğu zamanlar oldu ancak toparladı hep. İşin uzmanı değilim. Sadece, bana normal gözüktü. Kuşunuz hayırlı olsun :)

Temiz gözüküyor. Yaklaşık 1 senedir kuş bakıyorum. Meyveyi biraz fazla kaçırınca çok daha kötü olduğu zamanlar oldu ancak toparladı hep. İşin uzmanı değilim. Sadece, bana normal gözüktü. Kuşunuz hayırlı olsun :)
Her sulu dışkı ishal olduğu anlamına gelmez. Örneğin çok su içtiklerinde de dışkı sulu olur. İçinde tutacak değil ya suyu :D

Her sulu dışkı ishal olduğu anlamına gelmez. Örneğin çok su içtiklerinde de dışkı sulu olur. İçinde tutacak değil ya suyu :D

O da doğru :D Ben çok bilinçli olmadığım için kuş konusunda, sadece dışkısı sıvılaşmaya başlarsa, ara sıra verdiğim meyveyi vs. kesiyorum. Toparlıyor.

Kusum ağzını açıp kapıyor hızlı hızlı nefes alıyor çoğunlukla gündüz yapıyor sicaktanmidir zaten kuş yeni

Sıcaktandır. akşam serinde ve hareket etmemişken de yaparsa o ayrı tabi.

Akşamda ve serinde yapmıyor ben onun yanına gittiğimde bide gündüz çok hareket ettiğinde daha sıklıkla yapiyor

Geri