Kusumun ayagi morarmis

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan zazayew
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

zazayew

Yeni Üye
Arkadaslar kusun ayagi morarmis yeni farkettim acaba niye oluyor nasil gecirebilirim

Vallahi veteriner bulundugum yerde yok sordum bulamayinca belki burdan cevap alirim diye dusundum

Kusta herhangi bir sikinti yok
Kuşunuz normal tavırlar sergiliyor olabilir ama bana bu morarma normal gelmedi. Daha önceden yoktuysa ve şimdi oluştuysa çok anormal. İki ayağında da var. Çürümeye başlamış olma olasılığı yüksek. İki ayağı da kesilirse çok zor yaşaması. Veterinerin görmesi lazım. Forumda bir arkadaşın kanaryası vardı tavırları normaldi ama ayağında çürüme başlamıştı tek ayağını kestiler. Tek ayakla bile normaldi yem falan yiyebiliyordu ama ikinci ayağı da çürümeye başlayınca yemden düştü ve öldü Allah korusun. İki ayağına da birden darbe almadıysa eğer muhakkak veterinerin görmesi gerekiyor. Korkutmak istemem ama normal görünmüyor. Allah uzun ömürler versin ve kötüsünden sakınsın.

Abi ne yapiyim bilmiyorum yok veteriner keske olsa gotursem

Abi ne yapiyim bilmiyorum yok veteriner keske olsa gotursem
Bahsettiğim gibi bir durumsa eğer, kendiniz yapabileceğiniz bir şey yok. Çürüme ama giderek çoğalır. Daha geniş alana yayılır. Takip edin durumunu geçiyor mu daha mı koyulaşıp geniş alana yayılıyor bir bakalım. İnşallah öyle bir şey değildir. Güncelleyin sürekli konuyu lütfen.

Geri