Kusum yuruyemiyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Berkayy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Berkayy

Yeni Üye
Merhabalar
Muhabbet kusum 1 ay once yumurtadan cikti ama yuruyemiyor karninin ustunde surunuyor kanat cirpabiliyor acaba felcli mi hayvan hastanesine mi gotursek

Foto atarsaniz daha iyi yardim edilir

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buyrun

Ekli dosyalar

• IMG-20161119-WA0000.jpg
    IMG-20161119-WA0000.jpg
    138.4 KB · Görüntüleme: 63
Çarpık bacak olmuş. Tedavi için acele edilmesi gerekir. Belki de geç bile kalındı. Kuşun ayaklarını bilekten birbirine bağlayın kadın çorabıyla. Mümkun olan en kisa zamanda da çarpık bacağı düzeltmek için bilezikler var şu şekilde
3a7e1c0212d70d2aab85092409c01690.jpg
onlardan alın
Ve acele edin

Çarpık bacak olmuş. Tedavi için acele edilmesi gerekir. Belki de geç bile kalındı. Kuşun ayaklarını bilekten birbirine bağlayın kadın çorabıyla. Mümkun olan en kisa zamanda da çarpık bacağı düzeltmek için bilezikler var şu şekilde
3a7e1c0212d70d2aab85092409c01690.jpg
onlardan alın
Ve acele edin
Cok tesekkur ederim ne zamana kadar duzelir ve nerede bulabilirim

Geçmiş olsun veteriner polikliniklerinde petshoplarda eğer bulamazsanız süngerle de yapabilirsiniz yada kadın çorabıyla internette videolu anlatımlar var

Cok tesekkur ederim ne zamana kadar duzelir ve nerede bulabilirim
Eğer kemikleri tam kaynamamışsa 1 hafta- 10 güne düzelir. Biraz gec kalmışsınız. Muhtemelen yuvalıği düz. Anne de ısıtmak için üstüne oturunca sonuç böyle oluyor.
Internette çarpık bacak kelepçesi diye aratın çıkacaktır. Ancak gelmesi baya bi vakit alır. O yüzde iş size düşüyor. Çok sıkıp kanatmayacak ama gevşek olmayacak şekilde bacaklarıni baglayın. Açamasın.

Geçmiş olsun veteriner polikliniklerinde petshoplarda eğer bulamazsanız süngerle de yapabilirsiniz yada kadın çorabıyla internette videolu anlatımlar var
Eğer kemikleri tam kaynamamışsa 1 hafta- 10 güne düzelir. Biraz gec kalmışsınız. Muhtemelen yuvalıği düz. Anne de ısıtmak için üstüne oturunca sonuç böyle oluyor.
Internette çarpık bacak kelepçesi diye aratın çıkacaktır. Ancak gelmesi baya bi vakit alır. O yüzde iş size düşüyor. Çok sıkıp kanatmayacak ama gevşek olmayacak şekilde bacaklarıni baglayın. Açamasın.
Allah razı olsun evet yuvası düz antepteyim ben petshoplarda bulabilirim diye ümit ediyorum

Allah razı olsun evet yuvası düz antepteyim ben petshoplarda bulabilirim diye ümit ediyorum
Amin. Cümlemizden. Petshoplarda yoktur. Özelden mesaj atarsanız yönlendireyim. Bu şekilde reklam olur. Uygunsuz kaçar

Olmus inş düzelir. Geçen bir arkadaş süngerle yapmıştı forumdada bununla ilgili görselleri atmıştı. Eğer bulamazsanız site yötecileri yardımcı olur sanırım. O konunun linki paylaşırlar

Geri