Kusum yumurtladi

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Omer3461
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Omer3461

Onursal Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Arkadaslar merhabalar 28 29 gunluk bekleyisden sonra ilk yumurta dun 10 11 sularinda geldi hersey yolunda disi yumurtaya yatior ara ara ciftlesiorlar yanliz benim kafesi temizlemem lazim bunu nasi ve nezaman yapmaliyim bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim herkese cok tesekkurler :) :) darisi bekleyenlerin basina insallah

Ekli dosyalar

• 20171105_135555.jpg
    20171105_135555.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 24
Sadece taban temizliği yapın. Kafesin fotoğrafını paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Sadece taban temizliği yapın. Kafesin fotoğrafını paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırız.
Kafesim salma kafes suan cekme imkanim yok ama alti mandalli tulu cikaricam tekrar takmicam ama yumurtalarin hepsini yapdikdan sonrami temizliyim yoksa simdimi ? cok saolun

Eğer çok rahatsız edici bir kirlilik yoksa, beklemeniz daha iyi olur. Durduk yerde kuşları strese sokmaya gerek yok.

Eğer çok rahatsız edici bir kirlilik yoksa, beklemeniz daha iyi olur. Durduk yerde kuşları strese sokmaya gerek yok.
Ozaman bırazda ha beklıyım çoğu yem pisliği zaten saolun yardım için birde kuşlara kafes değişikligi yapıcam nezaman yapmam uygun olur 4 katlı kafes alıyorum ona geçirmek istiyorum temizlik açısından kolay olduğu için

İlk yavru çıktıktan 10 gün kadar sonra genel olarak bir temizlik yapabilirsiniz. Şimdilik eğer çok kirli değilse karışmayın kafese

İlk yavru çıktıktan 10 gün kadar sonra genel olarak bir temizlik yapabilirsiniz. Şimdilik eğer çok kirli değilse karışmayın kafese
Çok kirliydi temizledim tulde takmıyorum artık temizlik kolay olsun diye hızlıca temizledim kuşum okadar rahatsz olmadı hala yumurtaya yatıyor bundan sonra yavrular çıkana kadar temizlik yapmicam çok saolun bilgilendirdiginiz için 2 günde bir mama aralarda meyve veriyorum suluklarinada 3 gün probiyotik 3gun multi vitamin 1 günde sade su veriyorum eksik birşey varmı sizce

Şu anlık eksik birşey görünmüyor kuşları fazla rahatsız etmeyin İnşallah yavrularını görmek nasip olur

Dun 11, 11:40 sularında 2. yumurtada geldi :) resmini atamıorum rahatsız olmasın dıye

Geri