Kusum oguruyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan dderin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

dderin

Meraklı Üye
Arkadaslar bi yardim ederseniz cok sevinirim benim kusum 1 aydir hergun yada 2 gunde bir oguruyor beb esneme olmadigini biliyorum esneme ile ogurme arasindaki fark belli ve bir arkadasimin da basina gelmisti kursak mantariymis ondan öldü kusu
Bende youtubeda takip ettigim kusculara sordum kursak mantari olabilir dediler suyuna limon koyun dediler asitle kursak mantarini belki gevirebilirisnoz dediler bn suan onu yapiyorum limonu buraz fazla koydum ins. Sorun olmaz
Sizde yardim ederseniz cok mutlu olurum
Kus ogurdugu zmana videosunu payalsiirm

Ekli dosyalar

• 20180601_155922.jpg
    20180601_155922.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 13
Limon hastalığı baskılar ama iyileştirme ihtimali zayıf. Eczaneden biteral tablet yoksa flagyle tablet ve mikostatin veya müadili olacak bir mantar ilacı alın. Yarım suluğa hapın 1/6’sını ve 6 damla mikostatin katarak 5 gün tedavi edin. Probiyotik ve multi bitamin de alın. Tedaviden sonra kullanırsınız..

Limon hastalığı baskılar ama iyileştirme ihtimali zayıf. Eczaneden biteral tablet yoksa flagyle tablet ve mikostatin veya müadili olacak bir mantar ilacı alın. Yarım suluğa hapın 1/6’sını ve 6 damla mikostatin katarak 5 gün tedavi edin. Probiyotik ve multi bitamin de alın. Tedaviden sonra kullanırsınız..
Ya bide ben bugun yani az once kusun oyle yaparken kustugunu farkettim sinidirlmemis yem kusuyordu

Geri