Kusum kabiz mi yoksa hamile mi

Kussahibi

Yeni Üye
Merhabalar kusuma bir ara atmaca saldirmisti simdiye kadar baya bir toparladi ama simdi de kabiz veya hamile oldugundan supheleniyorum burdaki veterinerler kuslara bakamiyor kusum 2-3 gündür ikiniyor gibi sesler cikariyor ve 3-4 gundur diger kus bunla daha fazla ilgilenmeye basladi kusun kicinin fotografi asagida var
3EjdY5.jpg

Ekli dosyalar

• P_20180128_133550.jpg
    P_20180128_133550.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 20
Kus hakkin rahmetine kavustu cevap veren herkese cok tesekkur ederim

Konuyu görmemiştim. Kuşun kıç kısmını dışkı kaplamış olduğu için dışkılayamamış. Keşke biri konuyu görmüş olsaydı. Ikınmasından anlayabilmiş olsaydınız keşke.

Konuyu görmemiştim. Kuşun kıç kısmını dışkı kaplamış olduğu için dışkılayamamış. Keşke biri konuyu görmüş olsaydı. Ikınmasından anlayabilmiş olsaydınız keşke.
Ben kabizdir veya yumurtlayacaktir diye düşündüm zira daha once baska bir kusum daha vardi o da boyle yapmisti ama o yumurtlamisti bir de kusun kicini nasil diski kaplayabilir cok sasirdim ve uzuldum

Benimde kuşumda aynı durum oldu kuş için uygun sıcaklıkta suyla kirlenen bölgedeki dışkıyı yumuşatarak temizledim şuan sorun yok keşke temizlemeyi deneseydiniz.

Demekki vadesi dolmuştu başınız sağolsun.

Benimde kuşumda aynı durum oldu kuş için uygun sıcaklıkta suyla kirlenen bölgedeki dışkıyı yumuşatarak temizledim şuan sorun yok keşke temizlemeyi deneseydiniz.

Demekki vadesi dolmuştu başınız sağolsun.
Sagolun dusunduk ama kusa fayda saglayacakken zararimiz dokunur diye once buraya basvurduk ama cok gec neyse allah rahmet eylesin

Geri