Kusum hasta mi degil mi anlayamadim gitti

fizaburak

Yeni Üye
kusumun yem yemesi dıskısı normal ama surekli kuyrugu oynuyor agzini acip kapatiyor,bu yuzden antibiyotik verecegim ama gereksiz yere vermiyim diye korkuyorum , ilacin adi hipradoxi

video ya da gorsel lütfen..

ardindan 3gün multivitamin ve 3 gün probiyotik ver.

ya hocam agzindan veremedik bi turlu . yarim suluga 1ml damlatsam olur mu. asiri doz olmasindan koekuyoeum

geceden sulugu çek, sabah suluktan ver.

agzindan damlayı damlalık kullanarak verebilirsin ama bence gerek yok suluktan ver

Aynı sorun benim kuştada var dışkı ve beslenmesi normal. Ağzını şapırdatıp duruyor videodaki gibi. Bu hipradoxi adlı ilaç antibiyotikse nasıl alcaz reçetesiz petshoplarda varmıdır? Kaç gün nasıl vercez ilacı bide

petshopplarda yok hocam, veteriner kliiginde var. 20 tl ye aldim ilaci. bir hafta boyunca ilk iki gun agizdan sonraki gunler suluguna. agzina 1-4 damla damlatin. zaten 1 2 damla yere duser o yuzden. suluguna da , tam suluga 6 9 damla damlatin

Solunum yolu hastaligi ben 10 gun eritrom kullandim baya azaldi kronikleşmişse tedavisi zor

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende aldım hipradoxi 100ml 20tl fiyatı. Ağzına 1 2 damla damladı gibi değdiği kadar artık fazla zorlamadım. Suyuna da 5 6 damla damlattım şifa olur inşallah :)

Gelişmeleri paylaşırsan yararli olur

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yarim suluga 0.5 ml hipradoxi koyuyorum simdi . kuyruk atmasi azaldi gibi gorunuyor.

tedavinin son gunundeyim ve hicbirsey degismedi,azcik agiz sapirdatmasi azaldi ama kuyruk âtmasi devam ediyor , napcam bilmiyorum

Kuyruk atma bende hala devam ediyor göğsüne dikkat ediyorum bazen hızlı nefes alıyor inip şişiyor gibi bir de salyalı şekilde yem kusuyor günde 1 2 defa... Ama diri hareketli mama yem mürekkep balığı kemiği herşeyi yiyor uçuyor. Dışkısını 2 3 defa burada paylaştım gayet sağlıklı çözemedim gitti. Hipradoxi veriyordum bu hafta bıraktım az sade su içsinler. Bu kusmaya nasıl çözüm buluruz hipradoxi ağızdan direk versem daha etkili olur mu ki

Geri